چقدر وام ازدواج و فرزندآوری پرداخت شد؟

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد:‌ از ابتدای امسال تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه جمعا ۱۲.۵۶ همت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری پرداخت شده است.

به گزارش اکونگار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی صحابی گفت: از ابتدای امسال تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ مبلغ ۹.۵ همت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است که این مبالغ نشان دهنده رشد تسهیلات ازدواج به میزان ۲۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی افزود: همچنین طی این مدت مبلغ ۳ همت تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به متقاضیان پرداخت شده است که نشان دهنده ۱۰ درصد رشد بابت تسهیلات فرزندآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۳ اعلام شد

مهدی صحابی گفت: در سال ۱۴۰۲ نیز در مجموع مبلغ ۱۵۸ همت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۷۷۳ هزار و ۳۳ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات افزود: همچنین در سال گذشته در مجموع ۴۶ همت تسهیلات فرزندآوری به ۷۴۰ هزار و ۳۸۷ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی خاطرنشان کرد: از زمان ابلاغ مصوبه شورای پول و اعتبار در تیرماه سال ۱۴۰۱ تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن از محل موضوع ماده ۴ قانون جهش تولید مسکن تعداد ۵۱۸ هزار و ۳۳۵ نفر تشکیل پرونده داده‌اند که از این تعداد، ۴۵۳ هزار و ۳۴۵ نفر به مبلغ ۳۵ همت تسهیلات دریافت کرده‌اند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان