شناسه خبر: ۱۶۸۱
لینک کوتاه کپی شد

با حضور معاون اول رئیس جمهور اتفاق افتاد؛

افتتاح پروژه انتقال برق ۲۳۰ کیلو ولت زاهدان

پروژه انتقال برق ۲۳۰ کیلو ولت زاهدان به میرجاوه با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو دردهه فجر افتتاح شد.

افتتاح پروژه انتقال برق ۲۳۰ کیلو ولت زاهدان

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران؛ متراژ  این پروژه که با تسهیلات ۷۸۰ میلیارد ریالی شعبه زاهدان بانک توسعه صادرات تامین مالی شده است، حدودا ۱۵۰ کیلومتر بوده و در مدت ۱۳ ماه تکمیل شده است. شهرستان میرجاوه در مرز ایران با پاکستان واقع شده و بخش زیادی از صادرات و واردات بین دو کشور از مرز و گمرک میرجاوه انجام می شود. صادرات برق به پاکستان با تکمیل این خط انتقال افزایش یافته و یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های مورد نیاز برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه نیز فراهم شده است.

تامین مالی بیش از ۱۷۰ میلیون دلاری پروژه ملی تولید ورق توسط بانک توسعه صادرات ایران

رئیس شعبه میدان آرژانتین بانک توسعه صادرات ایران از تکمیل و بهره برداری قریب الوقوع از پروژه ملی تولید ورق اسلب عریض در خرمشهر خبر داد و گفت: تامین مالی ۱۷۰ میلیون و ۴۰۰ هزار دلاری پروژه توسط این شعبه و از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام شده است.

حسین آقانبی ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: این شعبه طی۱۰ ماه اول سال جاری، بیش از ۸۱۶ میلیارد ریال تسهیلات مختص به شرکت های دانش بنیان مصوب کرده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۲۵۸ درصدی را تجربه کرده است.

او ادامه داد: در راستای تحقق سیاست بانک و در جهت ارائه خدمات و تسهیلات به شرکت های دانش بنیان، طی مدت یاد شده پنج شرکت دانش بنیان فعال در حوزه دارو و تجهیزات استخراج نفت جذب و تسهیلاتی معادل ۷۵۰ میلیارد ریال به آنها پرداخت شده است.

آقانبی از رشد ۱۶۶ درصدی در بخش مانده تسهیلات اعطایی ریالی در شعبه آرژانتین خبر داد و گفت: مانده تسهیلات این شعبه تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال بوده است. رئیس شعبه میدان آرژانتین بانک توسعه صادرات ایران یادآور شد: پروژه ساخت نیروگاه شرکت برق و انرژی خورشیدی غدیر به مبلغ چهار میلیون و ۵۰۰ هزار یورو از محل منابع بانک، در حال طی مراحل اداری پرداخت تسهیلات است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر