عملکرد جهشی چین لینک در یک هفته گذشته

ارز دیجیتال چین لینک (LINK) با رشد بیش از ۴۰ درصدی قیمت خود در یک هفته گذشته، فعالان بازار کریپتو را شگفت‌زده کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از رمزارز نیوز؛ در زمان نگارش این خبر، چین لینک با یک رشد روزانه ۱۰ درصدی، در نزدیکی سطح ۱۱ دلار معامله می‌شود. اما علت اصلی این رالی قابل‌توجه چیست؟

به گزارش یک حساب کاربری متمرکز بر چین لینک با نام ChainlinkGod، تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال اخیرا از راه‌اندازی نسخه ۰٫۲ ویژگی استیکینگ چین لینک در اواخر سال جاری خبر داده که یک توسعه بسیار مورد انتظار در جامعه ارزهای دیجیتال است.

طبق گزارش‌ها، نسخه جدید استیکینگ چین لینک چندین ویژگی جالب توجه را معرفی خواهد کرد، از جمله مکانیسمی که به استیک‌کنندگان اجازه می‌دهد تا وجوه خود را در هر زمان که بخواهند، بدون جریمه برداشت کنند. به این ترتیب، محیطی انعطاف‌پذیرتر و کاربرپسندتر برای معامله‌گران ایجاد خواهد شد.

علاوه بر این، معرفی معماری ماژولار، درها را به روی گسترش و نوآوری مستمر باز خواهد کرد که از سازگاری این پلتفرم با تقاضاهای در حال تحول بازار اطمینان می‌دهد.

با توجه به این تغییرات نوآورانه، اکنون همه نگاه‌ها به چین لینک دوخته شده و فعالان بازار این سوال را مطرح می‌کنند که آیا LINK همچنان به روند صعودی چشمگیر خود ادامه خواهد داد یا خیر.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه