شناسه خبر: ۲۳۴۷
لینک کوتاه کپی شد

ارزهای دیجیتال مثبت شدند/ افزایش برابر بیت کوین و اتریوم

وضعیت ارزهای دیجیتال امروز کمی بهبود داشته و بیت کوین هم با رشد حدود 1.5 درصدی به قیمت 23700 دلار رسیده است.

ارزهای دیجیتال مثبت شدند/  افزایش برابر بیت کوین و اتریوم

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ در روز جاری بازار ارزهای دیجیتال به رنگ سبز درآمد و اکثر نمادها مثبت هستند. بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز دیجیتال و لیدر این بازار، اکنون با رشد حدود 1.5 درصدی در حدود قیمت 23770 دلار معامله می شود. بازده هفتگی بیت کوین همچنان منفی است و طی یک هفته گذشته قیمت این ارز دیجیتال 1.5 درصد افت کرده است.

در مقیاس ماهانه وضعیت بهتر است و بیت کوین 2 درصد رشد را طی این بازه زمانی نمایش می دهد. ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 24 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 459 میلیارد دلار است.

فعلا بازار نوسانات محدودی طی چند روز گذشته داشته و معامله گران در انتظار اعلام داده های اقتصادی آمریکا هستند تا با خیال راحت تری دست به معامله بزنند. طی این هفته و هفته آینده اطلاعات مهمی از اقتصاد آمریکا منتشر می شود که می تواند به بازار ارزهای دیجیتال جهت بدهد.

نهنگ ها اتریوم می خرند!

اتریوم هم امروز مانند بیت کوین مثبت است و نوسانات آن به اندازه بیت کوین است. بزرگ ترین آلت کوین بازار با رشد حدود 1.5 درصدی هم اکنون در نرخ 1650 دلار معامله می شود.

بازدهی هفتگی اتریوم وارد محدوده مثبت شده و حدود یک درصد رشد طی این مدت داشته است. در مقیاس ماهانه هم رشد 4 درصدی در اتریوم دیده می شود.

ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 7 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 202 میلیارد دلار است.

امروز اعلام شد که تعدادی از کیف پول های بزرگ اتریوم از افت اخیر بازار استفاده کرده اند و مقدار زیادی از این آلت کوین را خریداری کرده اند؛ به طوری که میزان انباشت این ارز دیجیتال رکورد 7 ساله خود را شکسته است. بر اساس اطلاعات اعلام شده، بیش از 25 میلیون اتریوم توسط 10 نهنگ برتر این ارز دیجیتال نگهداری می شود.

فقط مولتی ورس منفی است

در بازار امروز تنها مولتی ورس با افت 1.5 درصدی، کاهش قیمت داشته است. مابقی آلت کوین های موجود در فهرست 50 ارز برتر بازار امروز مثبت هستند.

بیشترین رشد قیمت امروز را استکس داشته که 15 درصد رشد کرده و پس از آن آپتوس با رشد 10 درصدی قرار دارد. فایل کوین، آوی و یونی سواپ هم امروز 4 درصد رشد کرده اند. مابقی آلت کوین های مثبت رشدی کمتر از 3 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی استکس با رشد 35 درصدی در صدر برترین بازدهی قرار دارد. لیدو دائو هم طی این مدت 9 درصد رشد کرده است. مابقی آلت کوین ها در این بازه زمانی رشدی کمتر از 6 درصد داشته اند.

رشد ارزش بازار و ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشد 1.5 درصدی نسبت به دیروز به 1.08 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 6 درصد رشد کرده و طی شبانه روز گذشته 48 میلیارد دلار معامله در بازار انجام شده است.

ارزش معاملات دیفای 5 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 44 میلیارد دلار معامله انجام شده که معادل 90 درصد ارزش کل معاملات است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر