شناسه خبر: ۲۱۴۳
لینک کوتاه کپی شد

میزان تولید برق نیروگاه‌های حرارتی از 310 میلیون مگاوات ساعت گذشت

معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: میزان تولید برق نیروگاه‌های حرارتی از ابتدای امسال تاکنون به بیش از 310 میلیون مگاوات ساعت رسیده است.

میزان تولید برق نیروگاه‌های حرارتی از 310 میلیون مگاوات ساعت گذشت

به گزارش اکونگار به نقل از پاون؛ ناصر اسکندری، معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به اجرای فصل تعمیرات نیروگاه‌های حرارتی سراسر کشور، گفت: از ابتدای مهرماه به منظور تامین برق پایدار پیک تابستان سال آینده حدود 107 هزار مگاوات برنامه تعمیراتی در دستور کار قرار گرفته است.

او با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 52 هزار مگاوات از این برنامه آغاز شده است، ادامه داد: تاکنون 44 هزار مگاوات از برنامه شروع شده در این بخش به پایان رسیده است و امیدواریم تا پایان اردیبهشت‌ماه بتوانیم با اتمام به موقع برنامه‌های یاد شده تمامی واحدهای نیروگاهی را برای تامین برق پایدار روزهای اوج مصرف برق کشور در اختیار داشته باشیم.

معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه بیش از 81 درصد ظرفیت نیروگاهی کشور در اختیار واحدهای تولید برق حرارتی است، گفت: این نیروگاه‌ها از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته‌اند با تولید 310 میلیون مگاوات ساعت انرژی، نقش مهمی در تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان سراسر کشور داشته باشند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر