شناسه خبر: ۱۶۳۹
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان:

33 پروژه بزرگ برق در خوزستان آماده بهره برداری است

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از 70 هزار میلیارد ریال پروژه آماده افتتاح استان در دهه مبارک فجر خبر داد.

33 پروژه بزرگ برق در خوزستان آماده بهره برداری است

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ با تبریک و گرامیداشت دهه مبارک فجر، بیان کرد: برای توسعه شبکه برق انتقال و فوق توزیع و بخش تولید، 33 پروژه در سطح استان با ارزش سرمایه گذاری بیش از 70 هزار میلیارد ریال برنامه ریزی و نهایی شده است و اکنون در این ایام فرخنده آماده افتتاح رسمی است.

او افزود: از جمله این پروژه ها می توان به توسعه پست 400 کیلوولت نیروگاه خرمشهر، تکمیل پست برق 230 به 33 کیلوولت صنایع، فاز اول پست 230 به 132 و 33 کیلوولت سبزآب اندیمشک، فاز اول پست 132 به 33 کیلوولت GIS خزامی، خطوط دومداره 230 کیلوولت نیروگاه دوکوهه اندیمشک تا محل اتصال خطوط شوش – هفت تپه و پست برق سبزآب، خط دو مداره 132 کیلوولت پارسوماش- میان آب و ... اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه چندین پروژه نوسازی و بهینه سازی پست ها و خطوط انتقال و فوق توزیع نیز آماده افتتاح است، تصریح کرد: احداث ساختمان اداری (ساختمان امام رضا (ع)) با هدف تجمیع کارکنان این شرکت که در چند ساختمان مجزا مشغول به فعالیت بوده اند، از دیگر اقدامات مهم و قابل افتتاح در دهه فجر است.

دشت بزرگ ادامه داد: بخشی از این سرمایه گذاری 70 هزارمیلیارد ریالی توسط بخش خصوصی انجام شده است که از جمله آنها می توان به پست 400 کیلوولت GIS شهید آبکار و خط ارتباطی آن و پست 230 به 33 کیلوولت NGL 900 پازنان اشاره کرد.

او گفت: تمام تلاش ما این است تا با توسعه زیرساخت های صنعت برق با کمک بخش خصوصی، برق مطمئنی را در بخش های مختلف خانگی، صنایع، خدمات و .. به دست مشترکین برسانیم.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر