شناسه خبر: ۱۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد

بهره برداری از نخستین چاه میدان نفتی مارون ۱ و ۴

رئیس هیئت مدیره شرکت حفاری شمال از آغاز تولید و بهره برداری از نخستین چاه پروژه مارون ۱ و ۴ در طرح نگهداشت و افزایش تولید میادین ۲۸ گانه توسط این شرکت خبر داد.

بهره برداری از نخستین چاه میدان نفتی مارون ۱ و ۴

به گزارش اکونگار به نقل از نفت ما؛ مرتضی پاکروان، رئیس هیئت مدیره شرکت حفاری شمال گفت: همزمان با ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، نخستین چاه پروژه مارون 1و 4 در طرح نگهداشت و افزایش تولید میادین 28 گانه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که با ظرفیت تولید بالغ بر هزار و پانصد بشکه نفت در روز به بهره‌برداری رسید.

او افزود: تاکنون 2 چاه تعمیری از مجموع چاه‌های در تعهد اجرای پروژه، تحویل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شده است و 2 چاه دیگر نیز حفاری و تکمیل شده  که به زودی  وارد مدار تولید میدان مارون می‌شود. 

پاکروان با تبریک این دستاورد و تقدیر از حسن همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان کارفرمای پروژه افزود: بدون شک این موفقیت در سایه همت و تلاش قابل تقدیر همکاران و پرسنل توانمند شرکت حفاری شمال در اجرای موفق این پروژه حاصل شده است باعث و دلیل موفقیت حاصل شده است.

سرپرست حفاری شمال خاطرنشان کرد: امیدواریم با  اهتمام لازم و اجرای مطلوب، دقیق و به موقع این پروژه که از بیشترین میزان پیشرفت در کل طرح‌های 28 مخزن برخوردار است و همچنین تعامل حرفه‌ای و به موقع کارفرما به ویژه در بخش مالی شاهد بهره برداری کامل  از پروژه مارون در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر