کارنامه ورق خودرو چهارمحال بختیاری در بورس کالا

شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری طی ۵ ماهه ابتدایی سال جاری، حجم فروش محصولات خود در بورس کالا را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۸ درصد افزایش داد.

به گزارش اکونگار و به نقل از فردای اقتصاد، طی پنج ماه اول سال جاری حجم کل معاملات ورق گالوانیزه در تالار بورس کشور ۳۰۱ هزار و ۴۰۰ تن بود که شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری با حجم معامله ۱۴۶ هزار و ۵۰۰ تن توانست ۴۹ درصد حجم این بازار را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو با بیان این که در پنج‌ ماهه سال ۱۴۰۱ تناژ معامله ورق گالوانیزه این شرکت در بورس کالا ۷۳ هزار و ۹۵۰ تن بوده است، گفت: به لحاظ وزنی میزان معامله محصولات شرکت در مدت مشابه سال جاری رشد ۹۸ درصدی را نشان می‌دهد.

حمید شجاعی تصریح کرد: این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در کشور و عضو هلدینگ فولاد مبارکه است که با تمرکز بر تولید ورق‌های گالوانیزه با گرید ویژه، نیاز صنایع خودروسازی، لوازم‌خانگی و سایر صنایع مرتبط را تامین می‌کند.

وی افزود: شرکت ورق خودرو همواره خود را متعهد به توسعه پایدار از منظرهای اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی می‌داند و رفع نیاز صنایع کشور را در اولویت خود قرار داده است که عملکرد این شرکت در بورس کالا و دستیابی به سهم بازار تقریباً ۵۰ درصدی از حجم معاملات ورق گالوانیزه به‌خوبی گویای این مطلب است.

 

دیدگاه