نرخ اجاره در مناطق مختلف کرج چند؟+ جدول

مشاهده فایل‌های رهن و اجاره کرج مرکز استان البرز، نشان می‌دهد که برای رهن کامل یک واحد با متراژ ۷۰ مترمربع در این شهر، حداقل بودجه‌ای حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیاز است .

به گزارش اکونگار به نقل از سایت طلا، مشاهده فایل‌های رهن و اجاره کرج مرکز استان البرز، نشان می‌دهد که برای رهن کامل یک واحد با متراژ 70 مترمربع در این شهر، حداقل بودجه‌ای حدود 300 میلیون تومان نیاز است و اگر حداقل امکانات را در نظر بگیریم، این رقم به 150 تا 200 میلیون تومان تقلیل پیدا می‌کند؛ برای مثال در محله خرمدشت، برای رهن کامل واحدی 23 سال ساخت و 70 متری، دارای انباری و یک خواب، 170 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در محدوده‌ی شمال شرقی شهر کرج و در کوی امامیه، آپارتمانی با مساحت مذکور و دارای یک خواب، آسانسور، پارکینگ و انباری با 400 میلیون تومان رهن کامل آگهی شده است.

در محله طالقانی، برای واحدی با این متراژ، 20 سال ساخت و دارای انباری، 300 میلیون رهن و 3 میلیون تومان اجاره ماهانه و در شهرک وحدت برای واحدی 15 سال ساخت، 250 میلیون رهن و 2 میلیون و 800 هزار تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

در عظیمیه، برای واحدی 70 متری و 15 سال ساخت و دارای امکانات، 400 میلیون تومان رهن و 14 میلیون تومان اجاره ماهانه تعیین شده است.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد