شناسه خبر: ۱۹۷۱
لینک کوتاه کپی شد

عرضه ۴‌ درصد از سهام گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان در فرابورس

روز یکشنبه ۳۰ بهمن سال‌جاری، ۴‌ درصد از سهام گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان به روش ترکیبی در نماد معاملاتی «انتخاب» در بازار اول فرابورس ایران عرضه خواهد شد.

عرضه ۴‌ درصد از سهام گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان در فرابورس

به گزارش اکونگار به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران؛ سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۳۰۰سهم با قیمت کشف‌شده در دامنه یک‌هزار و ۴۳۳ تا مبلغ یک‌هزار و ۹۰۰ تومان خواهد بود. بنابراین برای شرکت در این عرضه اولیه حداکثر ۵۷۰‌هزار تومان نقدینگی موردنیاز است.

پذیرش سهام شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان (سهامی‌عام) در ۲۱ دی‌ماه سال‌جاری، در بازار اول فرابورس ایران انجام شد و سهام شرکت مذکور توسط سهامدار عمده آن شرکت به روش ترکیبی و طی دومرحله انجام خواهد شد. تعداد کل سهام این شرکت ۱۰میلیارد سهم است که از این تعداد، ۴۰۰میلیون سهم، معادل ۴‌درصد از کل سهام قابل عرضه خواهد بود.

در این عرضه اولیه شرکت گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب متعهد عرضه بوده و شرکت کارگزاری حافظ، مشاور عرضه، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان متعهد خرید است و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی آسمان زاگرس به‌عنوان بازارگردان ایفای نقش خواهد کرد.

برای گروه نخست سرمایه‌گذار یعنی سرمایه‌گذاران واجد شرایط (صندوق‌های سرمایه‌گذاری) به روش ثبت‌سفارش، تعداد ۲۵۰میلیون سهم معادل ۵/ ۲‌درصد کل سهام شرکت قابل عرضه بوده و تاریخ سفارش‌‌‌گیری و عرضه در روز یکشنبه مورخ ۳۰ بهمن‌ماه سال‌جاری تعیین شده است. دوره سفارش‌‌‌گیری نیز مطابق با پیام ناظر در روز اولیه خواهد بود.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر