شناسه خبر: ۸۰۷
لینک کوتاه کپی شد

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی در گل‌‌‌گهر برگزاری می‌شود

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی فردا به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی کار در سیرجان برگزار می‌شود.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌‌گهر؛ رئیس شورای سیاستگذاری دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی گفت: این همایش در دو روز ۲۵ و ۲۶ مرداد با هدف ارتقای دانش ایمنی، اشتراک تجارب و همچنین استفاده از مدل‌‌‌های موفق در استقرار سیستم‌های مدیریتی ایمنی در معادن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌‌گهر و با حضور بیش از ۳۰۰ نفر مدیران، کارشناسان شرکت‌های معدنی کشور، کارشناسان و روسای بازرسی کار کشور، اساتید دانشگاه و فعالان حوزه ایمنی از سراسر کشور، سخنرانان داخلی و خارجی در شرکت گل‌گهر برگزار می‌شود.

حجت نجمی‌‌‌نیا افزود: در بعد علمی همایش، سال گذشته فراخوان ارسال مقالات علمی منتشر شد که مقالات توسط هیات داوران بررسی و مقالات برگزیده در دو روز همایش ارائه می‌شود. در این همایش، پنل‌‌‌های تخصصی ایمنی در معادن روباز نیز برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: این رویداد در ۱۵ محور حوزه ایمنی در معادن و صنایع معدنی برنامه‌‌‌ریزی‌‌‌شده و کارگاه‌‌‌های آموزشی رویداد مذکور از دو ماه گذشته به صورت آنلاین در حال برگزاری هستند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر