شناسه خبر: ۲۶۱۶
لینک کوتاه کپی شد

رشد «کنور» در میان افول سایر نمادهای سنگ آهنی

در حالی که تمام نمادهای سنگ آهنی دربورس امروز کاهشی بودند، کنور توانست رشد 0.04 درصدی را ثبت کند.

رشد «کنور» در میان افول سایر نمادهای سنگ آهنی

به گزارش اکونگار و به نقل از معدن۲۴، در معاملات امروز بورس – سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ – شاخص کل با رشد ۱۲ هزار و ۲۹۲ واحدی به ارتفاع ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۷۹۹ واحد رسید. در میان نمادهای سنگ آهنی تنها کنور (شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور) با ۰.۰۴ درصد افزایش با قیمت ۲ هزار و ۴۱۷ تومان معامله شد و مابقی نمادها کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص‌ هم وزن نیز با ادامه روند کاهشی بر روی ۷۹۱ هزار و ۱۴۲ واحد توقف کرد. ارزش معاملات بازار بورس نیز به حدود ۱۲۵ هزار و ۸۱۶ میلیارد ریال رسید. همچنین ارزش بازار بورس تهران در روز جاری بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ همتی رقم خورد و ارزش معاملات نیز رقمی در حوالی ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان را ثبت کرد.

اما گروه فلزات اساسی بعد از گروه بانکی و خودرویی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. در میان نمادهای معدنی، کنور جزو تاثیرگذارترین سهام‌ها معدنی و فلزی در معاملات سه شنبه بود. در میان نمادهای معدنی و فلزی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با نماد “کنور” با ۰.۰۴ درصد افزایش با قیمت ۲ هزار و ۴۱۷ تومان معامله شد و ما بقی نمادهای سنگ آهنی با کاهش قیمت همراه شدند.

اپال با کاهش ۰.۵۸ درصدی با قیمت ۱۸۹۴ تومان معامله شد. کگهر نیز با کاهش ۰.۲ درصدی با قیمت ۴ هزار و ۹۶۵ تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کگل و کچاد به ترتیب با کاهش ۰.۱۴ و ۰.۶۸ درصدی با قیمت ۶۹۷ و ۷۲۸ تومان معامله شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر