شناسه خبر: ۹۲۰
لینک کوتاه کپی شد

زنجیره تامین گروه صنعتی دنیای ماموت تکمیل شد

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان در حالی به کار خود پایان داد که بسیاری از فعالان اقتصادی و هیات‌‌‌های تجاری از کشورهای مختلف در آن حضور پیدا کردند و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی به اشتراک و نمایش گذاشتند.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ در این میان گروه صنعتی ماموت با دو شرکت «سازه سوله ماموت» و «پیش‌‌‌ساخته‌‌‌سازان مهرسا» یکی از پر رونق‌‌‌ترین غرفه‌‌‌های بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان بود.

اگرچه تصور عموم جامعه از فعالیت در حوزه‌‌‌ ساختمان، انبوه‌‌‌سازی است اما شرکت‌های پیش‌‌‌ساخته‌‌‌سازان مهرسا و سازه سوله ماموت با فعالیت‌های زیرساختی و زیربنایی و با انجام پروژه‌‌‌های عمرانی بزرگ و متعدد که از جمله‌‌ آنها می‌توان به ساخت استادیوم ورزشی دبی و مرکز خرید ایران‌‌‌مال در تهران اشاره کرد، راهکارهای نوآورانه‌‌‌ای در نمایشگاه اخیر صنعت ساختمان ارائه کردند.

این دو شرکت با ارائه خدمات زیرساختی و درک ضعف‌‌‌های عمرانی (از سوله‌‌‌سازی و نصب و اجرا) زنجیره تولید و خدمات خود را کامل‌‌‌تر کردند تا قیمت نهایی را برای مشتریان صنعتی و ساختمانی به مراتب کاهش دهند. با این روش نه تنها سوله‌‌‌سازی، نصب و اجرا به صورت متراژی و کیلوگرمی محاسبه نمی‌شود بلکه با هم‌‌‌افزایی و ارتباط متقابل زیرمجموعه‌‌‌های گروه صنعتی دنیای ماموت، تمامی مراحل طراحی، تولید، نصب و اجرا یکسره انجام می‌شود تا صاحبان و مجریان پروژه‌‌‌های عمرانی دیگر نگران‌قیمت تمام‌‌‌شده و نحوه‌‌ محاسبه‌‌‌ آن نباشند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر