شناسه خبر: ۱۰۲۸
لینک کوتاه کپی شد

معرفی سیمان اردستان به عنوان سومین عرضه اولیه قرن جدید در بورس تهران

روز چهارشنبه ۲۸ دی‌ماه، تعداد ۱۷۰ میلیون و ۲۵۰‌ هزار سهم، معادل ۱۵‌ درصد از سهام شرکت سیمان اردستان به عنوان سومین عرضه اولیه قرن جدید در بورس تهران کشف قیمت شد.

 معرفی سیمان اردستان به عنوان سومین عرضه اولیه قرن جدید در بورس تهران

به گزارش اکونگار به نقل از روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل بورس تهران؛ روز چهارشنبه مورخ ۲۸ دی ۱۴۰۱، تعداد ۱۷۰ میلیون و ۲۵۰‌ هزار سهم معادل ۱۵‌ درصد از سهام شرکت سیمان اردستان به‌‌‌ عنوان پانصد و هشتاد و هشتمین شرکت پذیرفته‌‌‌‌شده در ﺑﺨﺶ «سیمان، آهک و گچ»، طبقه «تولید سیمان، آهک و گچ» با کد صنعت «۵۳۹۴»، در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد معاملاتی «اردستان» به شیوه ثبت‌سفارش کشف قیمت عرضه اولیه شد.

براساس این گزارش، جمعا معادل ۱۵‌ درصد از سهام شرکت سیمان اردستان با به قیمت هر سهم هزار تومان در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد. درعرضه اولیه سهام شرکت شرکت سیمان اردستان با (نماد «اردستان») بیش از یک‌میلیون و ۱۸۴‌هزار و ۴۳۴کد معاملاتی شرکت کردند و حداکثر ۱۵۸ سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

شایان ذکر است که در این عرضه، مدیر عرضه، کارگزاری بانک‌ملی، متعهد عرضه، شرکت نام‌آوران تجارت اردستان و متعهد خرید، شرکت تامین سرمایه نوین بودند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر