جایگزین پژو ۲۰۷ ایران خودرو بالاخره مشخص شد!

بک x۳‌ پرو خودروی اقتصادی مونتاژی بازار محسوب می‌شود که به نوعی می‌توان آن را قاتل خودروهای داخلی و جایگزینی برای پژو ۲۰۷ دانست.

به گزارش اکونگار به نقل از روزگارخودرو، بک x3 پرو یک خودروی اقتصادی است که توسط خودروسازان بم محسوب می‌شود. این خودرو در سگمنت هاچ بک کراس‌ها قرار می‌گیرد. خودروسازان بم جزو اولین شرکت‌هایی بود که همکاری را با جیلی استارت زد. بک x3‌ پرو در حقیقت محصولی از خودروسازی جیلی است که با نام میپل x3 پرو در بازار چین عرضه شد. مشخصات فنی و همچنین امکانات رفاهی قابل قبول این خودرو باعث شد این خودروی اقتصادی موفقیت های زیادی کسب کند.

مشخصات فنی بک x3‌ پرو

بک X3 پرو در بخش فنی از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد. این پیشرانه حداکثر توان ۱۰۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن.متر را ارائه می‌دهد. تنفس طبیعی بودن پیشرانه بک x3 پرو می‌تواند یک گزینه خوب باشد چرا که دیگر نیازی به استفاده از بنزین سوپر نخواهید داشت. توان پیشرانه این خودرو هم از طریق یک گیربکس اتوماتیک CVT به محور جلو منتقل می‌شود. این گیربکس همچنین امکان تعویض دنده به صورت مصنوعی تا ۸ دنده را می‌دهد.

سیستم تعلیق بک X3 پرو در بخش جلو از نوع مک فرسون و در بخش عقب از نوع میله پیچشی نیمه مستقل است. مصرف سوخت خودرو هم به طور ترکیبی ۶.۱ لیتر در صد کیلومتر است.

شتاب صفر تا صد بک X3‌ پرو در حدود ۱۱.۴ ثانیه قرار دارد که توقع بیشتری از یک خودروی اقتصادی نمی‌رود.

امکانات رفاهی بک X3‌ پرو

از جمله امکانات رفاهی مهم این خودرو می‌توان به مانیتور لمسی ۸ اینچ، استارت دکمه‌ای، سیستم کنترل پایداری، تنظیم حالت های مختلف رانندگی، کلاستر آنالوگ، کامپیوتر سفری و سیستم تهویه دیجیتال اشاره کرد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد