دو شرکت تابعه در وسپهر ادغام شدند

با هدف افزایش بهره وری دو شرکت سرمایه گذاری عمران و توسعه اوج سپهر و سپهر فارس در هم ادغام شدند.

به گزارش اکونگار به نقل از گروه مالی سپهر صادرات؛ جواد وکیلی، مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات در صفحه مجازی هدف از ادغام شرکت سرمایه گذاری عمران و توسعه اوج سپهر اصفهان و سپهر فارس، تمرکز مدیریت و افزایش بهره وری در عملیات و هزینه‌های شرکت‌های ساختمانی تابعه و ایجاد یک شرکت قدرتمند در حوزه کسب و کار املاک و مستغلات بوده است.

او در ادامه با بیان این که ادغام دو شرکت در قانون تجارت ایران به ثبت رسمی رسید است این اقدام را در نوع خود اقدامی راهبردی و کم نظیر در گروه مالی سپهر صادرات دانست.

وکیلی در ادامه خاطر نشان کرد: شرکت سرمایه گذاری عمران و توسعه اوج سپهر در آینده نزدیک با تجدید نام و برندینگ جدید به شهر تهران منتقل خواهد شد.

مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات در پایان از همکاران خود در معاونت امور شرکت ها، معاونت مالی و اداری و مدیران و کارکنان شرکت‌های اوج سپهر و سپهر فارس که در این اقدام همکاری‌های لازم را به عمل آورده اند تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است موضوع مذکور هیچ گونه اثر سود و زیانی مستقیمی در شرکت‌های مذکور و این شرکت نداشته و صرفاً جهت استحضار و بهره‌برداری آن اداره محترم و عموم سهامداران اطلاع رسانی می‌گردد.

وسپهر

دیدگاه