رشد تامین سرمایه امین در مردادماه

بررسی‌های صورت‌های مالی شرکت تامین سرمایه امین نشان می‌دهد که این شرکت با رشد ۱۲درصدی بازهم نتوانست به سطح درآمدی سال گذشته خود دست پیدا کند.

به گزارش اکونگار، شرکت تامین سرمایه امین با نماد «امین»، با سرمایه ثبت‌شدة یک هزار و 800 میلیاردتومانی گزارش عملکرد ماهانه مربوط به مرداد 1402 را در کدال منتشر کرد.

شرکت تامین سرمایه امین در عملکرد یک‌ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ معادل 73 میلیارد تومان از بازارگردانی درآمد کسب کرده و  «امین» در مرداد به میانگین درآمد ماهانه 62 میلیاردتومانی رسید.

درآمدی که «امین» در پنجمین ماه از سال جاری و یازدهمین ماه از سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ کسب کرد، 12 درصد بیشتر از ماه گذشته بوده است؛ با نگاهی به درآمد نقطه‌به‌نقطه شرکت تامین سرمایه امین متوجه خواهیم شد که این شرکت در مقایسه با مرداد 1401 با کاهش 59 درصدی روبه‌رو شده است.

تامین سرمایه امین از ابتدای سال مالی تاکنون نیز حدود 686  میلیارد تومان درآمد تجمیعی ثبت کرده که در این مدت‌زمان 11ماهه، نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته 29  درصد افت را رقم زده است.

سود سرمایه گذاری های شرکت تامین سرمایه امین در ماه مرداد به 68 میلیارد تومان رسید این درحالی است که این رقم در ماه گذشته 48 میلیارد تومان بوده است و اکنون حدود 20 میلیارد تومان افزایش داشته است. همچنین، تعهدات بازارگردانی این شرکت هم نسبت به ماه گذشته با رشد 8 میلیارد تومانی همراه بوده است.

 

 

 

دیدگاه