روند سهام بورس در یک هفته گذشته/ چه سهامی در صدر بیشترین سود و ضرر قرار گرفتند

در هفته گذشته در میان سهام بورسی، سهم کاما ۱۸ درصد رشد پربازده ترین سهام هفته شد. همچنین سهم ثپردیس با ۱۸ درصد کاهش بیشترین ضرر را به سهامدارانش تحمیل کرد.

به گزارش اکونگار، به نقل از تجارت نیوز، نگاهی به معاملات هفته سوم اسفندماه 1402 حکایت از آن دارد که شاخص کل این هفته از دو میلیون و 165 هزار واحد با کاهش 0.72 درصدی به دو میلیون و 150 هزار واحد رسیده است. شاخص هم‌وزن نیز طی پنج روز معاملاتی این هفته با کاهش حدود 0.9 درصدی از 738 هزار واحد به 732 هزار واحد رسیده است.

 زمان دقیق واریز مرحله دوم سود سهام عدالت اعلام شد

به این ترتیب باید گفت در حال حاضر با این اصلاح، شاخص‌های بورسی به حمایت استاتیکی خود رسیدند و در صورت رشد ارزش معاملات و حمایت حقوقی‌ها در هفته آینده، احتمال رشد کلیت بازار وجود دارد.

بیشترین بازدهی نمادها در هفته سوم اسفند

بیشترین بازدهی

بررسی معاملات بورس در هفته سوم اسفند 1402 نشان می‌دهد که سهام کاما توانسته است در این هفته با رشد 18 درصدی، بیشترین بازدهی را به ثبت برساند و با ارزش 333 تومان معامله شود.

وکار و فن افزار نیز دیگر سهم‌هایی بودند که در این هفته بازدهی مثبتی از خود بر جای گذاشتند؛ به نحوی که این دو سهم در این هفته به ترتیب 16 و 14 درصد افزایش قیمت داشتند. به این ترتیب در پایان معاملات این هفته وکار به قیمت 244 و فن افزار به 16،050 تومان رسیدند.

کمترین بازدهی نمادها در هفته سوم اسفند

کمترین بازدهی

در طرف مقابل نیز ارقام ریزش سهم‌های کم‌بازده در همین سطح بود؛ به طوری‌که ثپردیس با افت 18 درصدی بیشترین کاهش قیمت را میان رقبای خود در بازار سهام ثبت کرده است. ولکار نیز دیگر سهم کم‌بازده هفته سوم اسفند بود و با کاهش 13 درصدی به 588 تومان رسید.

فاما، سبزوا ومعلم دیگر سهم‌های کم‌بازده بورسی بودند که در این هفته 12 درصد افت قیمت داشتند.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان