افزایش سرمایه افزایش سرمایه 200 هزار درصدی برای خرید 4 کامیون !

شرکت سرمایه گذاری نیرو (ونیرو) بیان داشت این شرکت مالکیت 97.9 درصد از سهام شرکت توربین بادی آبان را دارا است و بر این اساس به منظور اثربخشی فعالیت شرکت تمامی تلاش خود را در این خصوص به کار گرفته است.

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران؛ شرکت سرمایه گذاری نیرو (ونیرو) بیان داشت این شرکت مالکیت 97.9 درصد از سهام شرکت توربین بادی آبان را دارا است و بر این اساس به منظور اثربخشی فعالیت شرکت تمامی تلاش خود را در این خصوص به کار گرفته است. در همین راستا موفق به اخذ پروانه احداث نیروگاه تجدید پذیر و پاک (برمبنای تابلوی سبز بورس انرژی) برای احداث نیروگاه بادی به ظرفیت اسمی 2.64 مگاوات در شهرستان تاکستان استان قزوین شده است.

شرکت تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده (کباده) در سامانه کدال اعلام کرد که پیرو تصویب انتقال اسناد 4 دستگاه کامیون به نام شرکت حمل‌ونقل معدن خاک نسوز آباده و همچنین افزایش سرمایه 200 هزار درصدی شرکت حمل‌ونقل از محل آورده نقدی و مطالبات، انتقال اسناد 4 دستگاه کامیون انجام گرفت.

شرکت سرمایه گذاری نیرو (ونیرو) بیان داشت این شرکت مالکیت 97.9 درصد از سهام شرکت توربین بادی آبان را دارا است و بر این اساس به منظور اثربخشی فعالیت شرکت تمامی تلاش خود را در این خصوص به کار گرفته است. در همین راستا موفق به اخذ پروانه احداث نیروگاه تجدید پذیر و پاک (برمبنای تابلوی سبز بورس انرژی) برای احداث نیروگاه بادی به ظرفیت اسمی 2.64 مگاوات در شهرستان تاکستان استان قزوین شده است.

 شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر (کگل) از خرید تعداد 5,200 میلیون سهام شرکت کاوند نهان زمین از شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید خبر داد.

 شرکت ایران دارو (دیران) در ۶ ماهه منتهی به خرداد 1402 با رشد 48 درصدی در سود ناخالص همراه شده و مبلغ 89 میلیارد تومان رسیده است. سود ناخالص 41 میلیاردتومانی 62 درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش داشته است.

 شرکت ویتانا از ابطال افزایش سرمایه شرکت روغن‌نباتی گلناز خبر داد که ظرف 20 روز قابل‌تجدید نظرخواهی خواهد بود و شرکت ویتانا در حال تدوین لایحه تجدیدنظرخواهی است.

 شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) به دنبال تغییرات قیمت سهام بیان کرد: از تاریخ گزارشگری مالی قبلی تغییر با اهمیتی در شرکت رخ نداده است.

 شرکت سرمایه‌گذاری نیروگاهی ایران - سنا اعلام کرد: گواهی تجاری‌سازی بلوک اول نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد از تاریخ 21 تیر 1402 به تأیید شرکت دولتی مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی رسید.

 شرکت قند نقش‌جهان (قنقش) از انتقال یک دستگاه ژنراتور گازسوز 2 مگاواتی خبر داد.

سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه 19 درصدی شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک (دبالک) از محل سود انباشته را صادر کرد.

دیدگاه