بهره برداری از 267 پروژه توزیع برق در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی 267 پروژه توزیع برق با اعتباری بیش از 630 میلیارد تومان در هفته دولت آغاز می‌شود.

به گزارش اکونگار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو؛ محمد رئیسی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: 56 پروژه توسعه شبکه، 84 پروژه اصلاح و بهینه‌سازی، 10 پروژه برق‌رسانی و پنج پروژه روشنایی شهری و روستایی طی هفته دولت در این استان بهره‌برداری می‌شود.

او به حجم عملیات پروژه‌های قابل افتتاح اشاره کرد و افزود: 185 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 374 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 313 دستگاه ترانسفورماتور از جمله حجم تجهیزات احداث شده پروژه‌های افتتاحیه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در ادامه به پروژه‌های آماده عملیات اجرایی این شرکت در هفته دولت اشاره کرد و افزود: عملیات اجرایی 112 پروژه توزیع برق در بخش‌های توسعه، برق‌رسانی، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق، طی هفته دولت آغاز می‌شود.

رئیسی به حجم عملیاتی پروژه‌های کلنگ‌زنی اشاره کرد و گفت: 102 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 422 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 399 دستگاه ترانسفورماتور از جمله حجم در نظر گرفته شده برای اجرای این تعداد پروژه است.

دیدگاه