بیمه تجارت نو دوباره دعوت به مجمع کرد

بنو دوباره دعوت به مجمع کردپس از حواشی به وجود آمده و لغو مجمع اخیر شرکت بیمه تجارت نو، بنو دوباره دعوت به مجمع کرد. این مجمع در مهرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش شهر بورس، در حالی که پیش از این قرار بود مجمع شرکت بمه تجارت نو در نخستین روز مردادماه برگزار شود، این مجمع با دستور قضایی لغو شد.

پس از این اتفاق، حواشی بسیاری به وجود آمد و سهامداران عمده نیز طی نامه ای، خواستار برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شدند.

بانک تجارت

بر این اساس، عصر امروز آگهی دعوت به مجمع بیمه تجارت نو (بنو) بر روی کدال رفت. مجمع بنو ساعت 14 روز پنجشنبه، ششم مهرماه برگزار می‌شود.

محل برگزاری مجمع بنو:

تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از حسینه ارشاد، کوچه دیباج، پلاک 4، ساختمان مرکزی شرکت بیمه تجارت نو

موضوع و دستور جلسه این مجمع عادی به طور فوق العاده، تکمیل اعضای هیات مدیره است.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :

در راستای ماده 99 لایحه اصلاح قانون تجارت، سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی سهام می توانند جهت دریافت برگ حضور در مجمع از ساعت 13 همان روز با در دست داشتن کارت ملی، وکالت نامه معتبر و یا معرفی نامه های رسمی به آدرس فوق مراجعه نمایند.

همچنین امکان مشاهده آنلاین این مجمع برای سایر سهامداران از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه تجارت نو به نشانی www.tejaratnoins.ir فراهم شده است

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد