رأی به پزشکیان آرامش، عدالت و امنیت شغلی را برای کارگران محقق می کند

نائب رئیس کانونعالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور گفت: با شناختی که از برادرمان دکتر پزشکیان داریم قطعا" رای به ایشان آرامش، عدالت و امنیت شغلی را محقق ساخته و کارگران و بازنشستگان به خواسته‌های بحق خویش خواهند رسید.

به گزارش اکونگار به نقل از ایلنا، درمراسم میلاد با سعادت حضرت امام هادی (ع) ویژه کارگران وبا زنشستگان تامین اجتماعی شهرستان فائمشهر؛ «نصرالله دریابیگی» نائب رئیس کانونعالی بازنشستگان کشور و مسئول ستاد کمیته کارگری مازندران دکتر «مسعود پزشکیان» خواستار حضور گسترده جامعه کارگری و بازنشستگان در انتخابات ۸ تیر شد. 

خلاء ۲هزار میلیاردی منابع برای پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان/ معوقات بازنشسته‌ها در تیرماه پرداخت می‌شود؟

نائب رئیس کانونعالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور با اشاره به این مطلب که کارگران و بازنشستگان با وجود ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها در ۴۵ سال گذشته در بدترین شرایط معیشتی به سر می‌برند، گفت: با شناختی که از برادرمان دکتر پزشکیان داریم قطعا" رای به ایشان آرامش، عدالت و امنیت شغلی را محقق ساخته و کارگران و بازنشستگان به خواسته‌های بحق خویش خواهند رسید. 

دریابیگی مسئول ستاد کمیته کارگری مازندران تاکید کرد: حضور پرشور در انتخابات و احساس مسئولیت در این مقطع مهم و رای به دکتر پزشکیان دستاوردهای بزرگی همچون تحقق عدالت، اجرای صحیح قانون، نشاط، وفاق ملی و همبستگی جامعه را در پی داشته و بسیاری از ناهنجاری اقتصادی مرتفع خواهد شد. 

نائب رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: عدالت برای بازنشستگان تامین اجتماعی متاسفانه سرابی بیش نیست و کارگران بازنشسته‌های تامین اجتماعی عدالت اجتماعی را در ویترین‌ها می‌بینند. این جماعت آگاه با رای خود به پزشکیان خواستار برقراری آرامش در زندگی، اجرای ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی ودرمان رایگان ونشاط وشادمانی هستند. 

مسئول کمیته کارگری پزشکیان دراستان مازندران در پایان گفت: رای به پزشکیان قطعا" حذف قراردادهای استثماری موقت کار، ارج نهادن به جامعه زنان کارگر، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و استمرار بیمه همه کارگران ساختمانی را درپی خواهد داشت چرا که ایشان حافظ منافع مستضعفین ومظلومین وآحاد زحمتکش ایران اسلامی هستند. 

دراین مراسم «فلاح» از نیروهای با سابقه مازندران و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در شهرستان قائم شهر به مسائل اقتصادی جامعه و تورم افسار گسیخته در سه سال گذشته اشاره کرد و خواستار اتحاد و انسجام همه اقشار به خصوص جامعه شریف کارگری و بازنشستگان در جهت حمایت همه جانبه از دکتر پزشکیان گردید. 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد