سفر ۷روزه به محبوب‌ترین مقصد سفر تابستانی ایرانیان چقدر آب می‌خورد؟+جدول قیمت‌ها

در این مطلب به بررسی هزینه تور گردشگری آنتالیا می‌پردازیم.

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادآنلاین،  یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای سفرهای تابستانی شهر توریستی آنتالیا است. هرچند که بهترین زمان سفر به آنتالیا فصل بهار است زیرا دمای هوا معتدل و رطوبت به پایین‌تر مقدار خود می‌رسد و اغلب خورشید می‌تابد ولی درجه حرارت زیاد بالا نیست، اما در تابستان نیز از شهرهای محبوب ترکیه برای سفر و استفاده از تفریحات ساحلی، می‌توان آنتالیا را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفت.

قیمت اقامت در هتل‌های آنتالیا را در ادامه بررسی می‌کنیم؛ هزینه ۶ شب اقامت در هتل سه ستاره Melodi در اتاق یک تخته ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و در اتاق دو تخته ۱۳ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان هزینه دارد. این هتل ارزان‌ترین قیمت را نسبت به دیگر هتل‌ها دارد. به طوری که هتل هتل پنج ستاره Perre La Mer Resort & Spa به ازای ۶ شب اقامت در اتاق یک تخته مبلغ ۴۶ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و در اتاق دو تخته، مبلغ ۲۸ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان دریافت می‌کند.​قیمت اقامت در هتل پنج ستاره دیگری برای 6 شب در اتاق دو تخته 35 میلیون و 800 هزار تومان و در اتاق یک تخته 61 میلیون و 150 هزار تومان اعلام شده است.

Capture

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد