رقابت پذیری ماشین‌آلات کشاورزی ایران با کالاهای اروپایی

رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات کشاورزی گفت: کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه از لحاظ کیفیت شانه به شانه کالاهای اروپایی رقابت می‌کنند و بسیاری از این محصولات، صادراتی هستند.

به گزارش اکونگار به نقل از ایسنا، رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات کشاورزی در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی مشهد گفت: ایران فاصله فاحشی با تکنولوژی روز دنیا در حوزه ماشین‌آلات کشاورزی ندارد؛ کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه از لحاظ کیفیت شانه به شانه کالاهای اروپایی رقابت می‌کنند و بسیاری از این محصولات، صادراتی هستند.

حمیدرضا نامی در حاشیه افتتاح نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (ادوات، ماشین‌آلات و مکانیزاسیون) اظهار کرد: در غرب آسیا دو کشور ایران و ترکیه صاحب صنعت تولید ماشین‌آلات کشاورزی هستند و ایران در این حوزه وضعیت قابل قبولی دارد.

وی افزود: ایران فاصله فاحشی با تکنولوژی روز دنیا در حوزه ماشین‌آلات کشاورزی ندارد؛ کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه از لحاظ کیفیت شانه به شانه کالاهای اروپایی رقابت می‌کنند و بسیاری از این محصولات، صادراتی هستند.

رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات کشاورزی خاطرنشان کرد: چند هیئت از آمریکای جنوبی، اوراسیا، غرب آسیا و بخش‌هایی از آفریقا از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان