حضور پلتفرم ایرانی آستین در نمایشگاه هفته دیزاین دبی

پلتفرم ایرانی آستین، برای اولین بار آثار هنرمندان ایرانی در حوزه طراحی دکوراتیو را در نمایشگاه هفته دیزاین دبی به نمایش گذاشت.

به گزارش اکونگار به نقل از اکوموتیو؛ پلتفرم آستین در نمایشگاه هفته دیزاین دبی، آثار هنرمندان ایرانی در حوزه طراحی دکوراتیو را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه Dubai Design Week، مهم‌ترین رویداد در حوزه طراحی خاورمیانه است. افراد متقاضی شرکت در این نمایشگاه، باید آثارشان از نظر طراحی، فیزیک، متریال، نوآوری و کپی رایت مورد تایید سخت‌گیرانه‌ی برگزارکننده قرار بگیرد. ۵۰۰ شرکت‌کننده از حداقل ۴۰ کشور در این نمایشگاه، از غول‌های برندی تا طراحان مشهور مستقل با طیف وسیعی از رشته‌های طراحی از جمله معماری، طراحی محصول، فضای داخلی و چند رسانه‌ای، حضور دارند.

آستین یک پلتفرم سبک زندگی چند شاخه‌ای خلاقانه است که با طراح‌ها و هنرمندان ایرانی از سراسر دنیا که در حال ساخت محصولاتی خاص در تعداد محدود و با در نظر گرفتن شاخص‌های پایداری هستند، همکاری می‌کند. پلتفرم آستین خود را متعهد به تبلیغ سبک زندگی پایدار و ساخت گروهی از طراح‌های اخلاق‌مدار و کاربران و خریدارانی آگاه می داند، و هدف ‌نهایی خود را تاثیر گذاری مثبت بر روی دنیای طراحی قرار داده است.

در ۷ سال گذشته، آستین از طریق به وجود آوردن امکانی برای ارائه، فروش و خرید محصولات منتخب طراح‌ها و هنرمندان، موفق به بوجود آوردن یک جامعه قوی از طراح‌ها، هنرمندان و علاقه‌مندان به طراحی و مد در ایران شده‌ است.

مجموعه «یک‌جا نشین» پلتفرم آستین در هفته دیزاین دبی

آستین امسال مجموعه آثار (Collection) با عنوان «یک‌جا نشین» را با همراهی طراحان منتخب بخش خانه و زندگی خود در هفته طراحی دبی به نمایش گذاشت. علی هنرور، بامداد رئیس‌نیا، مهسا خوش‌کشت و علیرضا رشیدی طراحانی هستند که آستین را در هفته دیزاین دبی ۲۰۲۳ همراهی می‌کنند.

کالکشن “یک‌جا نشین” برآمده از فرهنگی است که ریشه در بهینه‌سازی منابع طبیعی دارد. به عنوان مثال، زباله‌های تر (پوست و هسته میوه) برای تکامل تکنیک Papier-mâché با کاغذ ترکیب شده‌اند. میل به گرایش های عشایری و آرزوی پایداری، برای ساخت اشیایی سبک، کاربردی و دوستدار محیط زیست به کار گرفته شده است.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه