سی‌آرام آسانیتو به یکتانت پیوست

یکتاونچرز که به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری گروه یکتانت فعالیت می‌کند و همچنین مدیریت پورتفولیوی کسب‌وکارهای این مجموعه را بر عهده دارد، در تازه‌ترین فعالیت خود، روی کسب‌کار «آسانیتو» سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از دیجیاتو؛ تمرکز آسانیتو بر ارائه خدمات CRM در راستای افزایش فروش کسب‌وکارهاست. آسانیتو مهم‌ترین مزیت خود را در عرضه اتوماسیون همه‌جانبه فروش می‌داند. این شرکت مدعی است که با هوشمندسازی ساختار فروش، تحلیل حرفه‌ای و دسته‌بندی مراحل اتوماسیون، فروش مشتریان خود را ۳۰ تا ۴۰۰ درصد افزایش می‌دهد. 

از دیگر تمایزهای این CRM، توجه ویژه به بحث UI/UX و رابط کاربری روان و جذاب است. آسانیتو سعی دارد داده‌ها را بهتر به تصویر بکشد و در بحث ویژوال کردن فرایندها، نسبت به دیگر شرکت‌های فعال در این زمینه، خدمات متمایزی ارائه کند.

به گفته «مهدی دوستی»، مدیرعامل آسانیتو، این شرکت به کمک طرح‌های متنوع خود، راه‌کارهای مناسبی را برای تمام گروه‌های کسب‌وکاری اعم از بنگاه‌های کوچک تا بزرگ ارائه می‌دهد و با هزینه‌های مناسب و به‌صرفه، راه‌حل‌های تخصصی در راستای تسهیل فرایندها پیشنهاد می‌دهد. امکانات و یکپارچگی این CRM برای همه طیف‌های مشتریان کارآمد است و امکان رشد فروش را برای ایشان فراهم می‌کند.

«محمدرضا علمی‌فرد»، مدیرعامل یکتاونچرز، درخصوص پیوستن آسانیتو به پورتفولیوی یکتانت گفت: «آسانیتو با ارائه خدمات مدیریت ارتباط با مشتریان به شرکت‌های همکار گروه یکتانت، در زنجیره ارزش یکتانت قرار می‌گیرد و با اضافه‌شدنش به کسب‌وکارهای این گروه، به کامل‌ترشدن خدمات آن کمک می‌کند.»

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان