شناسه خبر: ۲۴۹۴
لینک کوتاه کپی شد

قیمت طلا زیر فشار و نرخ بهره و افزایش قیمت دلار قرار گرفت

اونس طلا با افزایش اندک به 1996 دلار و 49 سنت رسید، در حالی که قیمت معاملات آتی طلا در حدود 2008.15 دلار در هر اونس ثابت ماند.

قیمت طلا زیر فشار و نرخ بهره و افزایش قیمت دلار قرار گرفت

به گزارش اکونگار به نقل از  اقتصادنیوز؛ قیمت طلا روز پنج‌شنبه زیر سطوح کلیدی معامله شد، زیرا تحت فشار افزایش مجدد ارزش دلار و افزایش انتظارات بانک‌های مرکزی بزرگ در سراسر جهان مبنی بر ادامه افزایش نرخ‌های بهره در کوتاه‌مدت قرار گرفت.

تورم داغتر از حد انتظار در بریتانیا انتظارات برای افزایش بیشتر نرخ بهره توسط بانک انگلستان را تقویت کرد، در حالی که بازارها نیز با احتمال بیشتری برای افزایش نرخ بهره بیشتر توسط فدرال رزرو در دو ماه آینده شروع به قیمت گذاری کردند.

این امر بازده اوراق قرضه را در کل افزایش داد و بر دارایی های بدون بازده مانند طلا و سایر فلزات تأثیر گذاشت. گزارش فدرال رزرو که روز چهارشنبه منتشر شد همچنین نشان داد که در حالی که شرایط بد اقتصادی در هفته‌های اخیر تا حدودی کاهش یافته است، تورم همچنان داغ بود.

هر اونس طلا با اندکی افزایش به 1996 دلار و 49 سنت رسید، در حالی که قیمت معاملات آتی طلا در حدود 2008.15 دلار در هر اونس ثابت ماند. هر دو ابزار در روز چهارشنبه عقب نشینی کردند و در هفته اندکی کاهش یافتند.

قیمت جهانی طلا 31 فروردین 1402

سود بایننس از بیت کوین

چند روز گذشته برای بایننس کوین (BNB) پر حادثه بوده است. در این بازه زمانی، قیمت BNB از تزریق نقدی اخیر به بازار کریپتو که همچنین شاهد افزایش قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بود، سود برد.

گاوها همچنین توانستند به قیمت BNB حمایت لازم را برای عبور از سطوح 320، 335 و 340 دلار بدهند.

قیمت بیت کوین 31 فروردین 1402

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر