شناسه خبر: ۲۲۶۸
لینک کوتاه کپی شد

عقب نشینی بیت کوین به کانال 23 هزار دلاری

بیت کوین مجددا به کانال 23000 دلار بازگشته و امروز هم مثبت معامله می شود. البته نسبت به هفته گذشته، قیمت ها کمی افت کرده اند.

عقب نشینی بیت کوین به کانال 23 هزار دلاری

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ در شرایطی که بازار ارزهای دیجیتال وضعیت نسبتا خوبی دارد، بیت کوین با رشد یک درصدی به قیمت 23200 دلار معامله می شود.

در مقیاس هفتگی افت 5 درصدی و در مقیاس ماهانه رشد یک درصدی در این ارز دیجیتال اتفاق افتاده است. طی شبانه روز گذشته 15 میلیارد دلار معامله در بیت کوین انجام شده و ارزش بازار این ارز نیز 448 میلیارد دلار است.

با توجه به تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا، کم بودن حجم معاملات در ارزهای دیجیتال طبیعی است. با بازگشایی بازارهای اروپا و آمریکا از فردا، هم حجم معاملات افزایش خواهد یافت، هم اینکه ممکن است قیمت ها نوسانات شدیدتری داشته باشند.

اتریوم در حوالی 1600 دلار

اتریوم امروز رشد کمتری نسبت به بیت کوین دارد و با افزایش قیمت حدود نیم درصدی، در حوالی 1600 دلار معامله می شود. اتریوم هم مانند بیت کوین در مقیاس هفتگی 5 درصد افت کرده است.

در مقیاس ماهانه هم رشد یک درصدی در این آلت کوین مشاهده می شود. طی شبانه روز گذشته 5 میلیارد دلار معامله در اتریوم انجام شده و ارزش بازار آن نیز عدد 196 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

افت اکثر آلت کوین ها در مقیاس هفتگی

امروز جو کلی بازار مثبت است. اکثر نمادها رشد کرده اند و البته تعدادی از آن ها هم منفی هستند. اینترنت کامپیوتر و فلو با افت 2 درصدی، منفی ترین نمادهای امروز هستند. چند نماد دیگر هم کمتر از این میزان کاهش قیمت داشته اند.

اما در میان نمادهای مثبت، وضعیت بهتر است. لیدو دائو با رشد 8 درصدی بهترین بازدهی امروز را داشته است. گراف و OKB هم رشد 5 درصدی را ثبت کرده اند و از نمادهای پربازده امروز محسوب می شوند. مابقی نمادهای مثبت، رشدی کمتر از 4 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی، وضعیت کلیه نمادها بد است. تون کوین و تزوس با رشد کمتر از 2 درصدی، تنها نمادهای مثبت در مقیاس هفتگی هستند. از آن طرف، فایل کوین با افت 26 درصدی و اینترنت کامپیوتر با افت 23 درصدی بیشترین افت را ثبت کرده اند. هدرا، پالیگان و فانتوم هم افت 15 درصدی طی مدت 7 روز گذشته داشته اند.

در مقیاس ماهانه اما وضعیت متفاوت است؛ هم نمادهای منفی دیده می شوند و هم نمادهای مثبت. در فهرست 50 ارز برتر بازار، آپتوس با کاهش قیمت 28 درصدی بیشترین افت ماهانه را داشته و گراف با رشد 73 درصدی بیشترین بازدهی را نصیب خریداران کرده است.

کاهش 33 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با رشد 8 دهم درصدی به 1.06 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات 33 درصد افت کرده و به رقم 35 میلیارد دلار رسیده که از این رقم، 4 میلیارد دلار مربوط به معاملات دیفای است.

در استیبل کوین ها هم 30 میلیارد دلار معامله انجام شده که 88 درصد از رقم کل معاملات محسوب می شود.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر