شناسه خبر: ۱۷۴۱
لینک کوتاه کپی شد

رونمایی از اولین پلتفرم گردشگری کشاورزی ایران

با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از اولین پلتفرم گردشگری کشاورزی کشور که در استان البرز تهیه شده، رونمایی شد.

رونمایی از اولین پلتفرم گردشگری کشاورزی ایران

به گزارش اکونگار به نقل از ایسنا؛ جواد واحدی روز چهارشنبه ۱۹ بهمن در بازدید از غرفه استان البرز در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از اولین پلتفرم گردشگری کشاورزی در کشور رونمایی کرد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به اینکه اقدامات بسیار خوب و متمایزی برای جذب گردشگر در البرز انجام شده، افزود: پلتفرم ورگانو( vergano)  در ارتباط با گردشگری  کشاورزی که در استان البرز طراحی شده است می تواند در این حوزه بسیار مفید واقع شود.

واحدی با اشاره به اینکه این استان ظرفیت‌های بسیار مناسبی در حوزه گردشگری کشاورزی، خوراک و صنایع دستی دارد، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی البرز به تهران و استان مازندران می‌تواند سرریز جمعیت مسافران را در خود جای دهد.

او ادامه داد: در گردشگری غذایی نیز استان البرز بسیار قوی عمل کرده و از طریق استانهای دیگر  جاذبه های ان را می توان  با هم متصل ساخت.

سفیر کوبا بر تسهیل مناسبات گردشگری بین دو کشور تأکید شود

سفیر کوبا هم در بازدید از غرفه البرز در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته بر تسهیل مناسبات گردشگری و حذف ویزا بین دو کشور تأکید کرد.

آلبرتو گونزالس کاسالس بر توسعه مناسبات فرهنگی و گردشگری بین دو کشورتاکید کرد و گفت: ایران ظرفیت‌های گردشگری بسیار خوبی دارد که لازم است مردم کوبا بیشتر با این پتانسیل‌ها آشنا شوند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر