شناسه خبر: ۱۱۵۵
لینک کوتاه کپی شد

خواننده آمریکایی با یک ساعت اجرا 24 میلیون دلاربه جیب زد!

بیانسه 41 ساله بخاطر کنسرت پر زرق و برق خود در هتل سلطنتی آتلانتیس در دبی مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

خواننده آمریکایی با یک ساعت اجرا 24 میلیون دلاربه جیب زد!

به گزارش اکونگار؛ آخرین کنسرت بیانسه در فضای مجازی با انتقادهای شدیدی رو به رو شده است. این اولین کنسرت این خواننده پس از انتشار آلبوم جدیدش و سال‌ها بعد از آخرین کنسرت او بوده است.

بیانسه در آخرین روز مراسم افتتاحیه جدیدترین هتل دبی به نام هتل سلطنتی آتلانتیس اجرا کرده است. آخرین اجرای بیانسه در سال 2018 در فستیوال جهانی شهروندی بوده است.

درآمد بیانسه از کنسرت جدیدش در دبی 24 میلیون دلار تخمین زده شده است.

در این کنسرت از طرفداران خواسته شد تا این اجرا را ضبط نکنند. بیانسه در این کنسرت 19 آهنگ به یادماندنی خود را اجرا کرد. دختر 11 ساله او بلو-آیوی نیز در این کنسرت حضور داشت و در اجرای یک آهنگ به مادرش کمک کرد. او آهنگ‌های مشهوری مانند XO، Halo، Drink In Love و Crazy In Love را برای تماشاگران اجرا کرد.

بیانسه و ستاره مشهور کایلی جنر برای همراهی در اجرای این مراسم در دبی مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. به گزارش وقت صبح ستارگان و کاربران زیادی معتقدند این دو ستاره که هر دو بسیار ثروتمند هستند نباید در کشوری که قوانینی ضدانسانی دارد فعالیت کنند.

این کنسرت، اجرایی ویژه بود و خرید بلیت برای آن امکان پذیر نبود. تماشاگران این اجرا شخصیت‌های سرشناسی بودند که برای این مراسم افتتاحیه دعوت شده بودند.

ستارگانی از جمله جاناتان چبن، میشل کیگان، روشل و ماروین هیومز، لیام پین، النور کالدر، الکس کارمایکل و کندال جنر در این مراسم حضور داشتند.

منبع: وقت صبح

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر