شناسه خبر: ۶۵۱
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر خبر داد؛

شکسته شدن رکورد تاریخی تولید در پتروشیمی «غدیر»

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر با اشاره به شکسته شدن رکورد تاریخی تولید این پتروشیمی در سه ماهه سال ۱۴۰۱ از تولید با ۱۲۱ درصد ظرفیت اسمی در «غدیر» خبر داد و گفت: سه ماهه امسال حدود ۳۴ هزار تن محصول در غدیر تولید شده است.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی غدیر؛ «حسین صفاری» در تشریح عملکرد سه ماهه بهار ۱۴۰۱ تولید در پتروشیمی غدیر به عنوان دومین «پی.وی.سی‌ساز» صنعت پتروشیمی گفت: سه ماهه امسال حدود ۳۴ هزار تن محصول تولید شده و صرفا خرداد امسال ۱۲ هزار تن محصول تولید شد که رکوردی تاریخی از بدو تاسیس و راه‌اندازی این شرکت پتروشیمی به شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر با اعلام اینکه در شرایط فعلی با اجرای طرح‌های مختلف رفع موانع و گلوگاه‌های فنی و تولیدی، نسبت تولید به ظرفیت اسمی پتروشیمی غدیر به رقم بی‌سابقه ۱۲۱ درصد ظرفیت اسمی رسیده است، تصریح کرد: میزان تولید سه ماه اول ۱۴۰۱ به نسبت مدت مشابه سال قبل ۴۶ درصد رشد داشته است.

این عضو هیات‌مدیره شرکت پتروشیمی غدیر همچنین با اشاره به ثبت رکورد بارگیری و بسته‌بندی روزانه ۱۱۰۰ تن محصول پتروشیمی در این شرکت پتروشیمی یادآور شد: در کنار حفظ و تثبیت تولید، اجرای برنامه‌های جدید رفع موانع و گلوگاه‌های تولید از یکسو و اجرای پروژه‌های توسعه‌ای جدید با هدف افزایش سودآوری، تکمیل زنجیره‌های ارزش و افزایش ظرفیت تولید در دستور کار قرار گرفته است.

او با اشاره به برنامه ساخت کارخانه کلرآلکالی از اجرای پروژه راه‌اندازی «کولینگ تاور» واحد «وی‌سی.ام» و افزایش راندمان درایرهای واحد «پی.وی.سی» با کمک یک شرکت دانش‌بنیان به ظرفیت‌‌های بالاتر تولید خبر داد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر