اهدای تندیس برنزین ۴ ستاره مدیریتی به شرکت پالایشی

هفتمین آیین جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی PAMAWARD با حضور شرکت‌های برتر این حوزه در اتاق بازرگانی ایران در حالی برگزار شد که شرکت پالایش نفت تهران توانست برای صنعت پالایش نفت کشور افتخارآفرین باشد.

به گزارش اکونگار و به نقل از شرکت پالایش نفت تهران، بر اساس ارزیابی‌های انجام‌شده، شرکت پالایش نفت تهران به‌عنوان یکی از الگوهای برگزیده ایرانی در هفتمین همایش جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی توانست تندیس برنزین چهار ستاره این دوره را در میان شرکت‌های برتر ایرانی از آن خود سازد.

این جایزه ملی هر ساله با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمان‌های دارایی‌محور، شناسایی و برجسته‌سازی الگوهای موفق در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، ایجاد فضای رقابتی برای تبادل تجربه‌های موفق و فرهنگ‌سازی و تشویق سازمان‌ها برای یادگیری و آموزش دانش و مهارت‌های موردنیاز مدیریت دارایی فیزیکی برگزار می‌شود.

یکی از مأموریت‌های مهم جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، معرفی سازمان‌های برتر در این زمینه است و با توجه به نقش برجسته مدیریت دارایی‌های فیزیکی در بهبود اقتصاد کشور، سبب می‌شود ضریب بهره‌وری و طول عمر دارایی‌ها به‌عنوان سرمایه‌های ملی، همچنین بازده اقتصاد ملی به شدت افزایش ‌یابد.

این جایزه با هدف الگوگیری، شناخت وضع سازمان‌ها نسبت به دیگر سازمان‌های مشابه ایران و جهان، تشویق و ترغیب به اجرای جوانب مهم مدیریت دارایی‌های فیزیکی سازمان‌ها برگزار می‌گردد.

محمدقربان فیض‌آبادی، رئیس اداره برنامه‌ریزی تعمیرات با حضور در این مراسم جایزه تندیس برنزین شرکت پالایش نفت تهران را دریافت کرد.

 

دیدگاه