شناسه خبر: ۳۸۸
لینک کوتاه کپی شد

پتروشیمی غدیر ۲۸ درصد افزایش درآمد داشته است

پتروشیمی غدیر در نخستین ماه سال جاری به میزان ۸ هزار و ۴۰۰ تن محصول PVC را در بازار‌های داخلی به فروش رساند که این حجم از فروش نسبت به نخستین ماه سال ۱۴۰۰ افزایشی ۵/ ۱۳۲درصدی داشته است.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ درآمد حاصل از فروش داخلی شرکت در نخستین ماه سال‌جاری با افزایشی ۱۵۷ درصدی نسبت به فروردین ۱۴۰۰ به میزان ۳ هزار میلیارد ریال بوده است. برخلاف فروش داخلی، حجم فروش صادراتی شرکت در نخستین ماه سال‌جاری با کاهشی ۸۵ درصدی نسبت به فروردین ۱۴۰۰ به میزان ۶۱۹ تن بود. در نهایت باید اشاره کرد که مجموع درآمد‌های پتروشیمی غدیر در فروردین ماه سال جاری با افزایشی ۲۸ درصدی نسبت به بازه مشابه سال ۱۴۰۰ به میزان ۳ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال بود.

در مورد میزان تولید این شرکت در نخستین ماه سال جاری باید بیان کرد که پتروشیمی غدیر در بازه زمانی مذکور حدود ۹هزار تن محصول PVC تولید کرد که این حجم از تولید نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰، (۷ هزار و ۹۰۰ تن) افزایشی ۱۴درصدی داشته است.

با انتشار گزارش‌ها و صورت‌های مالی مرتبط با فروردین و اردیبهشت سال‌جاری مشخص شد که مجموع درآمد‌های حاصل از فروش داخلی و خارجی پتروشیمی غدیر در دوماه آغازین سال جاری نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰،  ۲۸درصد،  حجم فروش به میزان  ۱۰درصد  و حجم تولیدات به میزان  ۲۱درصد افزایش داشته است. همچنین باید اشاره کرد که در دو ماه نخستین سال‌جاری، حجم فروش داخلی شرکت با افزایش ۸۸ درصدی و حجم فروش صادراتی با کاهشی ۷۲درصدی نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰ همراه بوده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر