شناسه خبر: ۳۰۱
لینک کوتاه کپی شد

ثبت افزایش ۱۱۴ درصدی درآمد توسط پالایش نفت بندرعباس

شرکت پالایش نفت بندر‌عباس در بازه زمانی ۱۲ ماهه سال مالی ۱۳۹۹ از فروش محصولات خود در بازارهای داخلی به میزان ۸۹۴ هزار و ۹۸۳ میلیارد ریال درآمد کسب کرد.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ در میان محصولات فروخته شده این شرکت در بازارهای داخلی، نفت گاز با ۵ میلیون و ۵۱۲ هزار متر مکعب، بنزین موتور با ۴میلیون و ۴۳۳ هزار متر مکعب و نفت کوره با ۲ میلیون و ۹۸۱ هزار مترمکعب، بیشترین حجم فروش را در میان محصولات این شرکت در بازه زمانی ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۹ به خود اختصاص داده بودند.

همچنین باید اشاره کرد سه محصول نفت گاز با ۳۲۷ هزار و ۲۱۸ میلیارد ریال، بنزین موتور با ۲۴۱ هزار و ۸۲۵ میلیارد ریال و نفت کوره با ۱۵۲ هزار میلیارد ریال فروش، به ترتیب بیشترین درآمد را در میان سایر محصولات در بازه زمانی ۱۲ ماهه برای پالایش نفت بندرعباس به همراه داشتند.

در بازه زمانی ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰، حجم فروش پالایش نفت بندرعباس نسبت به دوره مشابه سال ۱۳۹۹ افزایشی ۶/ ۶درصدی داشته و همچنین درآمدهای حاصل از فروش این شرکت در بازارهای داخلی با ۱۱۴ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال ۱۳۹۹ به ۱۹۱۵هزار میلیارد ریال رسید.

در این بازه زمانی نیز نفت‌گاز با ۶ میلیون و ۱۹۶ هزار متر مکعب، بنزین موتور با ۴ میلیون و ۲۲۷ هزار متر مکعب و نفت کوره با ۳میلیون و ۹۹۹ هزار متر مکعب بیشترین درصد از حجم فروش را در میان محصولات این شرکت به خود اختصاص داده بودند و همچنین نفت‌گاز با ۷۵۰ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال،  بنزین موتور با ۴۹۶ هزار و ۱۰۹ میلیارد ریال و نفت کوره با ۳۴۸هزار و ۲۱۶ میلیارد ریال، به ترتیب بیشترین درآمد را در میان محصولات این شرکت در بازه زمانی مورد گزارش برای پالایش نفت بندرعباس کسب کردند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر