شناسه خبر: ۲۴
لینک کوتاه کپی شد

عرضه ۶۵۰۰ تن «پلی اتیلن سبک» توسط پتروشیمی امیرکبیر

میزان درآمد پتروشیمی امیرکبیر از انواع پلی‌اتیلن سبک در هفته منتهی به ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ به بالغ بر ۱۸۹ میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان رسید.

عرضه ۶۵۰۰ تن «پلی اتیلن سبک» توسط پتروشیمی امیرکبیر

به گزارش «اکو نگار» و به نقل از ایپنا، هفته گذشته شاهد عرضه ۲۵۰۰ تنی «پلی اتیلن سنگین اکستروژن ex۳» از سوی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بورس کالا بوده‌ایم که با تقاضای ۳۲۶۰ تنی و حجم معامله ۲۵۰۰ هزار تنی از این محصول همراه بوده و شاهد آن هستیم که در مقایسه با هفته گذشته مقدار عرضه و حجم معامله این محصول تغییری نداشته و ثابت باقی مانده است.

 نرخ میانگین هر تن از این محصول «پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» برابر با ۲۸۵,۴۴۸ هزار ریال اعلام شد که رشد نرخ ۲درصدی را به همراه داشته، در این هفته بر خلاف سه هفته گذشته محصول «پلی اتیلن سنگین فیلم EX۵» مورد عرضه قرار نگرفت و همچنین مجموع درآمد این پتروشیمی از فروش محصول «پلی‌اتیلن سنگین اکستروژن EX۳» به ۷۱میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان رسید. دیگر محصول ارائه‌شده توسط این پتروشیمی مربوط به «پلی‌اتیلن سبک» در گرید‌های مختلف بوده که در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت، مقدار عرضه این محصولات برابر با ۶۵۰۰ تن و تقاضای ثبت‌شده برای این محصولات ۷۹۶۰ تن اعلام‌ شده و حجم معاملات نیز به ۵۷۲۰ تن رسید. میزان درآمد این پتروشیمی از انواع پلی‌اتیلن سبک در هفته منتهی به ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ به بالغ بر ۱۸۹میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان رسید.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر