افزایش صادرات پتروشیمی امیرکبیر در آذرماه

صادرات پتروشیمی امیر کبیر طی عملکرد یک ماهه خود در آذرماه امسال افزایش یافته و از مرز ۸۹۰ میلیارد تومان گذشته است.

به گزارش اکونگار به نقل از نفیرنفت؛ براساس تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده از گزارش فعالیت ماهانه پتروشیمی امیرکبیر این شرکت در نهمین ماه از سال جاری بیش از ۸۹۰ میلیارد تومان از محصولات خود را صادر نموده است.

پتروشیمی امیرکبیر تولیدکننده متنوع‌ترین گرید‌های پلی‌اتیلن در کشور است که در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر قرار دارد.

فروش ۲ هزار میلیاردی امیر کبیر در آذرماه

پتروشیمی امیرکبیر با سرمایه ثبت شده ۳۶۰۰ میلیاردی که با نماد شکبیر در بازار سرمایه شناخته می‌شود در طی عملکرد کرد یک ماهه منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ جمعا ۲ هزار میلیارد تومان از محصولات خود با به فروش رسانده است که جمع فروش داخلی شکبیر ۱ هزار و ۱۷۳ میلیارد تومان و میزان صادرات امیرکبیر بالغ بر ۸۹۰ میلیارد تومان می‌باشد.

افزایش ۷۷ درصدی صادرات شکبیر

این بنگاه اقتصادی در طی عملکرد ۱ ماهه آذر خود در سال گذشته ۵۰۵ میلیارد تومان از محصولات خود را صادر نموده بود که با رشد ۷۷ درصدی صادرات امیرکبیر در نهمین ماه از سال جاری به بیش از ۸۹۰ میلیارد تومان رسید علاوه بر این محصول پلی اتیلن سبک با فروش ۸۵۲ میلیارد تومان بیشترین سهم را در صادرات محصولات شکبیر داشته است و پلی اتیلن سبک خطی با ۳۸ میلیارد تومان و پلی اتیلن سنگین با ۲.۶ میلیارد تومان فروش در رتبه‌های بعدی قرار گرفته اند.

پتروشیمی امیرکبیر به عنوان تولید کننده متنوع‌ترین گرید‌های پلی اتیلن، همواره توسعه محوری و ارتقا سطح رضایت مندی ذینفعان را در نظر دارد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان