اعلام شرایط حضور در مناقصه فولاد میبد توسط چادرملو

شرکت چادرملو، شرایط برگزاری مناقصه در خصوص مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی پروژه ۳۰۰ هزارتنی میلگرد شاخه و کلاف SBQ فولاد میبد را اعلام کرد.

به گزارش اکونگار به نقل از روزگار معدن؛ شرکت چادرملو از شرایط برگزاری مناقصه در خصوص مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی پروژه 300 هزارتنی میلگرد شاخه و کلاف SBQ فولاد میبد به صورت EPC خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.

بر اساس این گزارش، "کچاد" اعلام کرد: شرکت در نظر دارد مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی پروژه 300 هزارتنی میلگرد شاخه و کلاف SBQ فولاد میبد را به صورت EPC از طریق مناقصه عمومی مرحله ای(با ارزیابی فنی-بازرکانی) به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.

مناقصه گران برای حضور در مناقصه باید دارای گواهینامه طرح و ساخت (EPC) پایه یک در رشته صنعت و معدن یا دارای گواهینامه پیمانکاری پایه یک در رشته صنعت و معدن به همراه گواهینامه پایه یک مشاوره در گروه صنعت و ماشین سازی به اضافه دارا بودن تفاهم نامه همکاری با یکی از شرکت های دارای فناوری (دانیلی ایتالیا، ای ام اس آلمان، پریمتال ژاپن/ اتریش، بومینی ایتالیا) صرفاً برای این کارخانه باشند. تضمین حضور در مناقصه برابر 165 میلیارد تومان است که باید به صورت ضمانتنامه بانکی معتبر ارائه شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد