گام دوم افزایش سرمایه آهن و فولاد غدیر ایرانیان با مطالبات و آورده

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، آماده مرحله دوم افزایش سرمایه ۲۰ درصدی از مطالبات و آورده نقدی شد تا ۷۰۰ میلیارد تومان به سرمایه اسمی بیفزاید.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای معدن؛ شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان از تصمیم هیات مدیره به اجام مرحله دوم افزایش سرمایه به میزان 20 درصد خبر داد.

بر اساس این گزارش، فغدیر پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده 8 بهمن 1401 مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از 1.2 به 4.2 هزار میلیارد تومان از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی در نظر دارد نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 3.5 به 4.2 هزار میلیارد تومان اقدام کند.

تامین مالی این شرکت فرابورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا صرف جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر، مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر، جبران مخارج سرمایه ای انجام شده بابت تکمیل طرح های در دست اجرا، تامین مخارج سرمایه ای مورد نیاز جهت اجرای طرح گندله سازی بهاباد، تامین مخارج سرمایه ای مورد نیاز جهت اجرای طرح افزایش ظرفیت تولید آهن اسفنجی شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان