شناسه خبر: ۱۹۵۶
لینک کوتاه کپی شد

افزایش 400 درصدی قیمت آپارتمان در پرند + جدول

به گفته‌ برخی از مشاوران املاک هم‌اکنون قدرت خرید برای مصرف‌کننده پایین آمده است و هرکسی نمی‌تواند ملک بخرد حتی در پرندی که سال گذشته با 300 میلیون تومان و دو سال قبل‌تر هم همان واحد را با 110 تا 120 میلیون تومان می‌شد خریداری کرد.

افزایش 400 درصدی قیمت آپارتمان در پرند + جدول

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران؛ یک مشاور املاک در شهر پرند به اکوایران می‌گوید: سال گذشته در این منطقه یک واحد به قیمت 300 میلیون تومان به فروش می‌رسید اما هم‌اکنون همان واحد یک میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این افزایش قیمت توسط مالکان است نه مشاوران املاک، چرا باید یک ملک بعد از یک سال، حدودا 400 درصد افزایش قیمت داشته باشد؟

به گفته این مشاور ملک، قدرت خرید برای مصرف‌کننده پایین آمده است و هرکسی نمی‌تواند ملک بخرد حتی در پرندی که سال گذشته با 300 میلیون تومان و دو سال قبل‌تر هم همان واحد را با 110 تا 120 میلیون تومان می‌شد خریداری کرد.

او می‌گوید: از دو سال گذشته تا پارسال، در پرند افزایش قیمت زیادی نداشتیم اما از پارسال تا به امسال قیمت‌ها به صورت نجومی افزایش پیدا کرد.

برای خرید خانه‌ای 80 متری در پرند، باید بودجه‌ای حدودا 800 میلیون تا یک میلیارد و 700 میلیون تومان در نظر گرفت.

یک خانه 80 متری نوساز در فاز 4 پرند یک میلیارد و 700 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و در فاز 5 نیز، یک واحد با همین متراژ با سن بنای 5 سال، یک میلیارد و 470 میلیون تومان به فروش می‌رسد.خانه‌ای دیگر در با متراژ 87 مترمربع و 6 سال ساخت، با قیمت یک میلیارد و 450 میلیون تومان عرضه شده است.

قیمت مسکن در پرند تهران

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر