ودیعه و اجاره خانه‌های نقلی در تهران چند؟

واحدی ۲۰ ساله با متراژ ۴۵ متر در محله جمهوری با ودیعه ۱۰۰ میلیون تومان و پرداخت ماهیانه ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود.

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصاد آنلاین؛ اگر قصد اجاره خانه در محله‌های مرکز تهران از جمله جمهوری، فلسطین، میدان انقلاب، ولیعصر و ... را دارید، این گزارش را از دست ندهید.

در ادامه به بررسی اجاره خانه‌هایی با متراژ حداکثر ۵۰ متر در مناطق مرکز تهران خواهیم پرداخت.

واحدی ۲۰ ساله با متراژ ۴۵ متر در محله جمهوری با ودیعه ۱۰۰ میلیون تومان و پرداخت ماهیانه ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود.

ودیعه لازم برای اجاره واحدی ۴۸ متری با سن بنای ۱۵ سال در جمال‌زاده ۱۵۰ میلیون تومان است که باید ماهیانه مبلغ ۱۲ میلیون تومان نیز پرداخت کنید.

اگر به دنبال رهن کامل یک خانه هستید و ودیعه شما ۵۰۰ میلیون تومان است، می‌توانید واحدی ۴۵ متری ساخت سال ۱۳۹۵ را رهن کامل کنید.

یک آپارتمان ۳۵ متری ساخت سال ۱۳۹۸ در محله نصرت با پول پیش ۶۰۰ میلیون تومان اجاره داده می‌شود. کرایه ماهیانه این واحد ۹ میلیون تومان اعلام شده است.

اگر ودیعه‌ای حدود ۲۲۰ میلیون تومان دارید می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۱۶ میلیون تومان واحدی ۵۰ متری را در حوالی میدان انقلاب تهران اجاره کنید.

برای اطلاع از قیمت اجاره آپارتمان‌های دیگر در محله مولوی تهران جدولی را که در ادامه آماده کرده‌ایم بخوانید؛

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود. بنابراین، اقتصادآنلاین دخل‌وتصرفی در قیمت‌ها ندارد و منبع آنها نیست.

قیمت اجاره خانه ۵۰ متری در مرکز تهران (تیر ۱۴۰۳)

محله متراژ مشخصات مبلغ ودیعه (تومان) مبلغ اجاره (تومان)
میدان انقلاب ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۳ - ۱ خوابه ۲۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰
جمهوری ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۸ - ۱ خوابه ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰
جمهوری ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۵ - ۱ خوابه ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰
میدان انقلاب ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۰ - ۱ خوابه ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۹٬۰۰۰٬۰۰۰
جمال‌زاده ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۶ - ۱ خوابه ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳٬۰۰۰٬۰۰۰
اسکندری ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۵ - ۱ خوابه ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ _
آذربایجان ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۶ - ۱ خوابه ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰
فردوسی ۵۰ متر سال ساخت ۱۳۸۹ - ۱ خوابه ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰
از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد