این منطقه از پایتخت رکورد دار رکود مسکن شد

برخی از مشاوران املاک در شرق پایتخت می گویند: هم‌اکنون رکود بیشتر شده و کسی رغبت به معامله ندارد و به اصطلاح فایل‌ها دپویی شدند.

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران، واسطه‌گران ملکی در رابطه با تعداد فروشندگان و وضعیت معاملات مسکن می‌گویند: هم‌اکنون رکود بیشتر شده و کسی رغبت به معامله ندارد و به اصطلاح فایل‌ها دپویی شدند.

بازار مسکن درگیر رکود تورمی/مردم چطور می‌توانند خانه‌دار شوند؟

یک واسطه‌گر ملکی در محله تهرانپارس به اکوایران می‌گوید: پس از کاهش قیمت دلار، برخی از مالکان قیمت ملک خود را کاهش داده‌اند.

به گفته وی تعداد معاملات ملکی نیز کاهش یافته است و وضعیت در حالت رکود قرار دارد؛ متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در این محله حدود 120 میلیون تومان است. در برخی نقاط که طرفدار کمتری دارد به ازای هرمترمربع 90 تا 100 میلیون تومان و در نقاطی که طرفدار بیشتری دارد، بین 150 تا 160 میلیون تومان تعیین می‌شود.

آپارتمانی 60 متری و 20 سال ساخت در تهرانپارس غربی، 4 میلیارد تومان و  در محله تهرانپارس شرقی، واحدی 57 متری و 17 سال ساخت، 3 میلیارد و 700 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین واحدی با 128 مترمربع زیربنا و 4 سال ساخت، 14 میلیارد تومان و واحدی دیگر با 123 مترمربع زیربنا و 1 سال ساخت، 16 میلیارد و 900 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان