شناسه خبر: ۱۵۱۲
لینک کوتاه کپی شد

با قیمت چهار پراید این خانه‌ها را در تهران بخرید

اگر نقدینگی‌ یک خریدار مسکن، حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان باشد، باید قید برخی امکانات و دسترسی‌ها را بزند.

با قیمت چهار پراید این خانه‌ها را در تهران بخرید

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران؛ در این گزارش به بررسی فایل خانه‌های 50 تا 70 متری‌ با قیمتی بین یک میلیارد و 100 میلیون تا یک میلیارد و 300 میلیون پرداخته‌ایم؛ بودجه‌ای معادل با چهار خودروی پراید 300 میلیون تومانی.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، با این مقدار نقدینگی هم می‌توان خانه خرید؛ اما خانه‌هایی که ممکن است فاقد برخی از امکانات و دارای عمر بنای بالا و یا به لحاظ موقعیتی در زیر هم‌کف قرار داشته باشند.

در بین فایل‌های مشاوران مسکن، خانه‌ای با متراژ 40 متر و نوساز، در خیابان جشنواره به قیمت یک میلیارد و 250 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در محدوده‌ی غربی شهر تهران و در محله اندیشه (شهر زیبا)، یک خانه ریزمتراژ با 45 مترمربع زیربنا و عمر بنای 4 ساله، یک میلیارد و 140 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

البته برخی از این قیمت‌ها میزان نقدینگی لازم است و مابقی هزینه توسط وام و رهن باید پرداخت شود. با بودجه‌ در نظر گرفته شده توسط ما، می‌شود خانه‌های با متراژ بالاتر از 60 مترمربع هم خریداری کرد. در محله یافت‌آباد و در جنوب تهران، یک خانه با متراژ 77 مترمربع و نوساز، یک میلیارد و 75 میلیون تومان و خانه‌ای دیگر با متراژ 75 مترمربع و 26 سال سن، یک میلیارد و 250 میلیون به فروش می‌رسد.

یک خانه 33 متری و با 25 سال عمربنا در محله پیروزی، یک میلیارد و 240 میلیون تومان عرضه شده است.

در خیابان توس، یک خانه 30 متری و زیر هم‌کف با 29 سال قدمت، یک میلیارد و 100 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

قیمت مسکن تهران

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر