شناسه خبر: ۹۶۱
لینک کوتاه کپی شد

لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) در رتبه برتر شد.

به گزارش اکونگار به نقل از مرکز ارتباطات رسانه‌‌‌ای انتخاب الکترونیک، آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) روز دوشنبه _۱۴ شهریورماه_ با حضور معاون دادستان‌‌‌کل کشور، معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس دانشگاه صنایع و معادن کشور، رئیس سازمان امور مالیاتی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش‌‌‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

بر این اساس محمدعلی ستاری، معاون بهره‌‌‌برداری گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در این آیین که تعدادی از بنگاه‌‌‌های اقتصادی و شرکت‌های تولیدی فعال در صنعت، نیز حضور داشتند، تندیس و لوح تقدیر رتبه برتر برای این گروه صنعتی را دریافت کرد. هدف جشنواره حاتم در سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال آفرین» بررسی توانمندی‌‌‌های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور در تحقق تولید و اشتغال آفرینی و معرفی آخرین دستاوردها و موفقیت برندهای ایرانی بر اساس لیاقت و ارزش آفرینی ملی بوده است.

ستاری، معاون بهره‌‌‌برداری گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در حاشیه این آیین در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: بی‌‌‌شک نقش تلاش شبانه‌‌‌روزی پرسنل و سرمایه‌‌‌های انسانی غیور و توانمند گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در گسترده‌‌‌ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در مسیر تحقق تعمیق ساخت داخل و دریافت این جایزه، غیرقابل انکار است.

او افزود: تامین نیاز هموطنان و خانواده‌‌‌های ایرانی در بازارهای لوازم خانگی کشور، همزمان با به‌کارگیری به‌‌‌روز‌‌‌ترین فناوری‌‌‌ها و تکنولوژی‌‌‌ها در محصولات و خطوط تولید‌‌‌، وظیفه‌‌‌ای بود که انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم خانگی در ایران برعهده گرفت.

ستاری اضافه کرد: ارتقای سطح کیفی تولید و بهره‌‌‌برداری از چارچوب‌‌‌های سیاستگذاری شده کارخانه هوشمند یا اسمارت فکتوری در جریان تعمیق ساخت داخل‌‌‌، افتخار دیگری است که در جریان تامین کالای موردنیاز بازار، محقق شده است. معاون بهره‌‌‌برداری گروه صنعتی انتخاب الکترونیک تصریح کرد: امروز جریان تولید در صنعت پیشران لوازم خانگی ایران نیازمند یک‌سازوکار حمایتی هوشمند برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در صنعت لوازم خانگی است که تنها با دریافت نظرات تولیدکنندگان تحقق‌پذیر است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر