بازدید مدیرعامل صنایع عمومی تامین از شرکت پارس

مدیرعامل شرکت سرمایه سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین روز شنبه 18 شهریور 1402 از شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس بازدید و از نزدیک تحولات و تغییرات اخیر صورت گرفته در این شرکت را بررسی کرد.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی شرکت لوازم خانگی پارس؛ محمدی، مدیر عامل هلدینگ صنایع عمومی تامین به همراه هیات مدیره و معاونت نظارت خود از شرکت لوازم خانگی پارس بازدید کرد.

در این بازدید ضمن ارائه تغییرات محصول جدید پارس که به زودی از آن رونمایی خواهد شد، تغییراتی که در خط تولید پارس صورت گرفته نیز از سوی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت صنایع عمومی تامین مورد بررسی قرار گرفت.

محمدی در پایان این بازدید با اشاره به اینکه «وقتی همکاران پارس در خط تولید از تغییرات صورت گرفته حرف می زدند برق خوشحالی در چشم آنها مشهود بود» گفت: امیدواریم با همین سرعت شاهد تغییرات بیشتری در شرکت لوازم خانگی پارس باشیم.

در جریان این بازدید محصول جدید نوفراست پارس که مراحل طراحی و ساخت قالب آن به طور کامل در داخل شرکت انجام شده است در معرض دید مدیرعامل محترم هلدنیگ صنایع عمومی تامین و همراهان قرار گرفت.

او محمدی همچنین از نزدیک در جریان فعالیت های چند ماه اخیر واحد تحقیق و توسعه و مهندسی پارس به همراه واحد قالب سازی قرار گرفت. واحدهایی که به صورت مستقیم در طراحی و تولید محصول جدید پارس نقش ایفا کرده بودند.

همچنین در این بازدید بازسازی و راه اندازی مجدد یک دستگاه ترموفرمینگ داخل شرکت نیز مورد توجه قرار گرفت. راه اندازی مجدد این دستگاه با اتکا به توان داخلی، داخل شرکت صورت گرفت که صرفه جویی 20 میلیارد ریالی را برای شرکت به همراه داشت. به علاوه با ورود این دستگاه به مسیر تولید یکی از اصلی ترین گلوگاه های تولید شرکت لوازم خانگی پارس مرتفع شد و این امکان را برای پارس فراهم می کند تا تولید خود را به میزان 30 درصد در بخش پیش مونتاژ افزایش دهد.

از دیگر تحولات اخیری که در پارس شاهد آن بودیم، راه اندازی مجدد ژنراتورهای تولید برق کارخانجات پارس بود. باتوجه به اینکه در سالهای اخیر و در فصل تابستان با قطعی برق در واحدهای صنعتی روبه رو هستیم، شرکت پارس تصمیم گرفت با راه اندازی مجدد ژنراتورهای دیزلی خود برق مورد نیاز را در داخل کارخانه تامین کرده تا تولید در این شرکت هرگز متوقف نشود. همچنین با اجرای این پروژه شرکت توزیع برق منطقه ای پاداش 3میلیارد ریالی برای کاهش مصرف برق به شرکت پارس اختصاص داد.

محمدی، رئیس هیات مدیره هلدینگ صنایع عمومی تامین، شاملی، عضو هیات مدیره و مشاور عالی مدیر عامل و شریفی، معاون برنامه ریزی و نظارت در جریان تغییرات خطوط کابلی و همچنین راه اندازی ژنراتورهای قدیمی شرکت قرار گرفتند. اجرای پروژه تغییر خطوط کابلی از طریق متخصصان داخلی 20 میلیارد ریال صرفه جویی مالی برای شرکت به همراه داشت.

محمدی در پایان بازدید ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان پارس ضمن تاکید بر تلاش برای راه اندازی خط تولید ماشین لباسشویی در جمع آنها اعلام داشت: تلاش و تغییرات صورت گرفته در پارس اول از همه کارکنان پارس را خشنود کرده است و بعد از آن مردمی که از این محصولات استفاده می کنند از آن لذت می برند.»

او با تاکید بر اینکه «اولویت ما همواره تولید خواهد بود» افزود: «در برخی مواقع ممکن است ناچار به انتخاب میان اهداف مختلف باشیم اما من معتقدم که برکتی که در تولید هست در دیگر امور نیست و باید همواره در راس کار باشد. انشاءالله این اتفاقات خوب را به صورت مداوم در پارس شاهد باشیم.»

دیدگاه