تی سی ال در جایگاه دوم بازار جهانی تلویزیون

شرکت تی سی ال برای دومین سال متوالی در جایگاه دوم بازار تلویزیون قرار گرفت.

به گزارش اکونگار به نقل از ال کا ایران؛ طبق تحقیقاتی که اخیرا کمپانی Omdia به انجام رسانده است، شرکت تی سی ال برای دومین سال متوالی در جایگاه دوم بازار تلویزیون قرار گرفت.

براساس گزارش شرکت Omdia پس از بررسی این بازار در سال 2023، تی سی ال با فروش 25.26 دستگاه تلویزیون (12.3 درصد از سهم بازار) موفق شده تا جایگاه خود را در مکان دوم تثبیت کند.

غول فناوری چینی موفقیت خود را مدیون عرضه تلویزیون های پریمیوم و همچنین سری جدید مینی ال ای دی در سال 2023 است که طی سال های گذشته با استقبال بالای عموم مواجه شده و مردم تمایل زیادی به خرید این مدل ها پیدا کرده اند.

تی سی ال در سال های گذشته تمرکز ویژه ای بر روی توسعه بخش تلویزیون های پریمیوم داشته که جرقه آن در سال 2019 خورده شد. این شرکت از تلویزیون مینی ال ای دی خود در سال 2019 رونمایی کرد و از نخسین برندهایی است که موفق به تولید انبوه آن شد.

این شرکت برای پیشی گرفتن از سایر رقبا توسعه فناوری های مینی ال ای دی را در اولویت قرار داده و تلویزیون های با کیفیت بالا صفحه نمایش ارائه می کند. TCL طی سال گذشته مجموعه‌ای از تلویزیون‌های LED کوچک با اندازه بیش از 98 اینچ را معرفی کرده است. باید اضافه کرد که تلویزیون 115 اینچی QD-Mini LED تی سی ال که در نمایشگاه CES 2024 رونمایی شد، دارای 20 هزار نور دهی محلی یا لوکال دایمینگ و همچنین حداکثر روشنایی 5 هزار نیت است.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان