ادارات ثبت احوال سراسر کشور در روز انتخابات فعال هستند

رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در روز انتخابات، ادارات ثبت احوال سراسر کشور، از آغاز تا پایان ساعت رای گیری فعال بوده و به مراجعین خدمت ارائه خواهند داد.

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم، هاشم کارگر؛ معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در راستای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 8 تیرماه، برنامه ریزهای لازم برای ارائه خدمات هویتی، از جمله استعلام شماره ملی و پاسخگویی و رفع مشکلات هویتی مراجعین در تمامی ادارات ثبت احوال کشور صورت گرفته است و تمامی ادارات ثبت احوال پاسخگوی مراجعین هستند.

رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به سهولت انجام کار در شعب اخذ رای در روز 8 تیر افزود: در این خصوص برای تسریع در روند کار شعب اخذ رای و رفع مشکلات هویتی رای‌دهندگان، در تمامی ادارات کل ثبت احوال استانها، مرکز تماسی جهت استعلام هویتی (شماره ملی) فعال شده است و مسئولین شعب می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، با هماهنگی ستاد انتخابات استان با مرکز تماس مستقر در این ادارات کل تماس حاصل کنند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد