با تیم اقتصادی خوب، مردم غنی و بهره‌مند خواهند شد

داوطلب نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدوارم با مدیریت قوی و تیم خوب اقتصادی بتوانیم ذخایر خدادادی را به فعلیت درآوریم تا مردم ما غنی و بهره‌مند باشند.

به گزارش اکونگار به نقل از مهر، حمید کریمی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه) پس از حضور در وزارت کشور و ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران در تشریح مواضع خود اظهار داشت: زمان جنگ به عنوان یک پاسدار از کیان کشور دفاع کردم و پس از جنگ وارد کارهای سیاسی شدم و با اعتماد مردم ایلام راهی مجلس شدم و به عنوان یکی از افراد قانون گذار در کمیسیون انرژی مجلس انجام وظیفه کردم.

وی عنوان کرد: تا سال گذشته در مدیریت‌های مختلف ارشد وزارت نفت بیشتر در جهت تولید، مدیریت توسعه میادین نفتی داشتم و اکنون بر اساس تکلیف وارد این عرصه شدم و پس از شهادت آیت الله رئیسی، احساس تکلیف کردم وارد این عرصه شوم.

واکنش دلار به انتخابات چه خواهد بود؟

این داوطلب نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: شما مطلع هستید سرشار از منابع ارزی هستیم اما معیشت مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است. امیدوارم با مدیریت قوی و تیم خوب اقتصادی بتوانیم ذخایر خدادادی را به فعلیت در آوریم تا مردم ما غنی و بهره مند باشند. چرا نباید ما در بحث صنعت و اقتصاد حرف اول را بزنیم؟

بر اساس این گزارش، ثبت نام داوطلبان نامزدی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در پنجمین و آخرین روز مهلت ثبت نام‌ها، از ساعت ۸ صبح امروز در ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور آغاز شد.

مرحله ثبت نام از داوطلبان تا ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۱۴ خرداد ماه ادامه خواهد یافت.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر ماه برگزار خواهد شد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان