شناسه خبر: ۹۱۴
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک خبر داد؛

برنامه‌‌‌ریزی هدفمند و آماده به کاری ۹۵‌ درصدی شرکت فولاد لجستیک

مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گفت: با هدف ارتقای آماده‌‌‌ به کاری ناوگان، دستیابی به رکوردهای متوالی در سال‌های گذشته، علاوه بر اینکه در ۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده، در مرداد میزان آماده به کاری عملیاتی فولاد لجستیک به بالاترین حد خود طی سال‌های گذشته رسید که این با پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک محقق شد.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ علی قبادی با اشاره به تلاش‌‌‌های شبانه‌‌‌روزی شرکت لکوموتیو ریل اروند به منظور افزایش سرعت و کیفیت تعمیرات اساسی، ویژه و جاری واگن‌ها در ۵ ماه ابتدایی سال‌جاری گفت: برای تحقق اهداف و غلبه بر مشکلات و محدودیت‌های گوناگون و در سایه تحریم و کمبود مواد اولیه و قطعات (واگن باری) موردنیاز، می‌توان به تلاش کارکنان و دستاوردهای فولاد لجستیک در نیمه نخست امسال اشاره کرد.

او برنامه‌‌‌ریزی هدفمند و آماده به کاری ۹۵‌ درصدی را رکورد بی‌‌‌سابقه در کشور دانست و این دستاورد را نتیجه انجام تعمیرات سالانه کیفی با تکیه بر توانایی کارکنان و متخصصان داخلی و بومی دانست.

علی قبادی با اشاره به محدودیت‌هایی که به واسطه تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، افزود: با پیگیری واحدهای مختلف این شرکت واگن‌‌‌های متوقف در طول خطوط راه‌آهن نیز راه‌‌‌اندازی و وارد چرخه بهره‌برداری شد و تلاش کردیم به‌‌‌رغم این محدودیت‌ها، در مسیر تعمیرات پایدار گام برداریم.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر