شناسه خبر: ۹۰۱
لینک کوتاه کپی شد

همکاری انتخاب الکترونیک با وزارت صمت با هدف احیای واحدهای راکد

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران از همکاری این وزارتخانه با گروه انتخاب در زمینه احیای واحدهای تولیدی راکد خبر داد.

به گزارش اکونگار به نقل از مرکز ارتباطات رسانه‌‌‌ای انتخاب الکترونیک؛ علی رسولیان در حاشیه بازدید از خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات، اظهار کرد: مقرر شده با همکاری این گروه واحدهای راکد لوازم خانگی در سطح کشور فعال شده و خطوط تولید آنها احیا شود.

او افزود: بازدید از کارخانه تولید محصولات لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در استان یکی از برنامه‌‌‌های این سفر یک‌روزه به اصفهان بود.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران تصریح کرد: گروه صنعتی انتخاب الکترونیک اقدامات شاخص و ویژه‌‌‌ای در حوزه ارتقای سطح علمی صنعت و اتصال شرکت‌های دانش‌بنیان به جریان تولید در زنجیره ارزش داشته و توسعه عمق ساخت داخل و بومی‌‌‌سازی محصولات نیز یکی دیگر از اولویت‌‌‌های این واحد تولیدی بوده است.

رسولیان ادامه داد: اقدامات این گروه صنعتی در کاهش اثر عدم‌حضور برندهای خارجی محسوس بوده و طرح‌‌‌های توسعه‌‌‌ای مبتنی بر رشد تولید و ارتقای سطح کیفیت محصولات در انتخاب الکترونیک  تعریف شده است.

او با اشاره به فعالیت مراکز تحقیق و توسعه وابسته به این گروه صنعتی، اضافه کرد: برای تامین نیازهای کشور و دسترسی به پیشرفت‌های تکنولوژی در دنیا اقدامات خوبی در این شرکت انجام شده و قطعات جدیدتر بر اساس نیاز مشتریان در حال تولید است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌‌های صنعتی ایران خاطرنشان کرد: طرح‌های توسعه خوبی در آینده نزدیک در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک عملیاتی شده و به مرحله بهره‌‌‌برداری می‌رسد که بنا داریم زمین و امکانات موردنیاز آنها را تامین کنیم. رسولیان افزود: یکی از اقدامات خوب انتخاب الکترونیک آن است که واحدهای راکد تولیدکننده لوازم خانگی که شهرک‌های صنعتی بودند را شناسایی کرده و خطوط تولید آنها را فعال می‌کند؛ مقرر شد که وزارت صمت هم واحدهایی غیرفعال را شناسایی کرده و به این گروه صنعتی، معرفی کند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر