جهش درآمد صادراتی زر ماکارون

درآمد صادراتی که "غزر" در هفتمین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۲۲ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش اکونگار به نقل از بورس‌نیوز؛ شرکت صنعتی زر ماکارون با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۸۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵ هزار و ۶۷۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست به روند صعودی قابل‌توجه خود ادامه دهد.

درآمد زر ماکارون

شرکت زر ماکارون میزان درآمدی که در هفتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۵۲۶ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در مهرماه از فروش محصولات خود در بازار داخل و خارج کشور شناسایی کرد ۲۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۸۲ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت غذایی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۴ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

درآمد ماهانه غزر

میزان درآمدی که شرکت زر ماکارون در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بود. درآمد صادراتی که "غزر" در هفتمین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۲۲ میلیارد تومان بوده است که نسبت به ماه گذشته درآمد صادراتی این شرکت غذایی ۱۰۰ درصد افزایش را تجربه کرده است.

درآمد صادراتی غزر

بیشترین درآمدزایی که شرکت زر ماکارون در مهرماه سال جاری به ثبت رساند مربوط به «ماکارونی رشته‌ای» با ۳۲۰ میلیارد تومان بود، میزان درآمد حاصل‌شده از فروش این محصول در مهرماه دربرگیرنده ۶۱ درصد از درآمد ماهانه "غزر" بود. مابقی درآمد‌هایی که زر ماکارون از فروش دیگر محصولات خود شناسایی کرد برابر با ۲۰۶ میلیارد تومان بود. "غزر" در مهرماه ۳ گروه از محصولات «رشته‌ای، فرمی و خاص» را در بازار خارج از کشور به فروش رساند.

درآمد صادراتی غزر

از دیگر رسانه ها
دیدگاه